wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielska drogówka zatrzymała uprawnienia 11 kierowcom

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej drogówki podczas ostatniego weekendu ujawnili kolejnych kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. W skutek szybkiej jazdy będą teraz musieli opłacić wysokie mandaty, a także zrobić sobie wolne „za kółkiem” przez najbliższe 3 miesiące.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle nie ustają w swoich działaniach, które mają zapewnić bezpieczeństwo i spokój na drogach naszego powiatu. Tylko podczas minionego weekendu ujawnili 11 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Drogówka w Jaśle zatrzymała uprawnienia 11 kierowcom
Fot. KPP Jasło

Największą prędkość, bo aż 130 km/h, rozwinął w sobotę w Siepietnicy kierujący volkswagenem 25-latek. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

Drogówka w Jaśle zatrzymała uprawnienia 11 kierowcom
Fot. KPP Jasło

W niedzielę, złe warunki atmosferyczne nie przeszkadzały kierującemu motocyklem marki BMW, który w Świerchowej podczas mocnych opadów deszczu poruszał się z prędkością 111 km/h. On z kolei otrzymał mandat w kwocie 2000 zł i 14 punktów karnych.

Kolejny raz apelujemy o przestrzeganie dopuszczalnej prędkości i zdrowy rozsądek. To prędkość wciąż jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych, które niejednokrotnie są tragiczne w skutkach.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły