wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielska drogówka zatrzymała czterech kierowców. Każdy z nich stracił prawo jazdy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielska drogówka w miniony weekend zatrzymała do kontroli czterech kierowców, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Każdy z nich stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w miniony weekend, podczas służby kontrolowali prędkość na drogach krajowych i wojewódzkich naszego powiatu. W trakcie służby ujawnili czterech kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Trzech z nich zostało ukaranych wysokimi mandatami karnymi. Wobec jednego z kierujących, funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Ponadto na konto każdego z mężczyzn trafiły punkty karne oraz zostały im zatrzymane prawa jazdy na 3 miesiące.

Rekordzistą okazał się kierujący osobowym audi, który w piątek po godz. 21, w Majscowej, przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 km/h, w miejscu, gdzie limit wynosi 50 km/h.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły