wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielscy politycy na Konwencji Prawa i Sprawiedliwości

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W minioną sobotę 9 marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2Arena w Jasionce koło Rzeszowa odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. W konwencji brał udział Prezes partii Jarosław Kaczyński, Premier Mateusz Morawiecki oraz Wicepremier Beata Szydło. Byli także obecni znani jasielscy politycy, którzy znaleźli się na listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego – Poseł Bogdan Rzońca i Maria Kurowska.

Jarosław Kaczyński w swoim przemówieniu zaznaczył, że od wyniku wyborów zależy przyszłość Polski i Polaków. Jeżeli wygrają nasi przeciwnicy, to nie będzie tak, jak było, tylko będzie gorzej, niż było. Odniósł się także do fundamentalnych wartości, takich jak rodzina, które według niego są atakowane przez opozycję.


Jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj także wielki kłopot, wielką trudność, wielkie zagrożenie – tym zagrożeniem jest atak na rodzinę i to atak przeprowadzony w sposób najgorszy z możliwych, bo jest to w istocie atak na dzieci. Ma być zastosowana, a w niektórych miejscach już jest stosowana, pewna specyficzna socjotechnika, mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? W jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci.
Jarosław Kaczyński
Prezes Jarosław Kaczyński
Deklaracja Europejska Prawa i Sprawiedliwości

Premier Mateusz Morawiecki skupił się z kolei na aspektach gospodarczych, które mają podnieść poziom życia Polaków. Według Premiera właśnie na tym powinno opierać się rozumienie europejskości, a nie na rewolucji obyczajowej i przewrocie kulturowym. Podkreślił, że PiS jest najlepszym gospodarzem Polski, a on chce być Premierem wszystkich grup społecznych.


Chcę być premierem dla polskiej coraz głębszej klasy średniej, dla Polaków z miast, wsi i miasteczek, pracujących, tych którzy potrzebują wsparcia, a nie dla elit czy możnych tego świata – oni sobie poradzą.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki

W trakcie konwencji zostali przedstawieni kandydaci Prawa i Sprawiedliwośći do Parlamentu Europejskiego z okręgu nr 9:

  1. Tomasz Poręba – Europoseł
  2. Bogdan Józef Rzońca – Poseł
  3. Ewa Leniart – Wojewoda
  4. Piotr Pilch – Wicemarszałek WP
  5. Krystyna Wróblewska – Poseł
  6. Kazimierz Gołojuch – Poseł
  7. Teresa Pamuła – Wiceprzewodnicząca Sejmiku WP
  8. Stanisław Kruczek – Członek Zarządu WP
  9. Maria Kurowska – Członek Zarządu WP
  10. Janina Sagatowska – Senator

Według Posła Bogdana Rzońcy wybranie województwa podkarpackiego na miejsce konwencji regionalnej wskazuje na ogromne znaczenie naszego regionu.


Cieszę się, że władze Prawa i Sprawiedliwości obdarzyły mnie ogromnym zaufaniem i umożliwiły mi kandydowanie z wysokiego drugiego miejsca na liście. To wyraz ogromnego zaufania wobec mojej osoby i pokładanych nadziei w mojej osobie. Wybranie województwa podkarpackiego na odbycie pierwszej konwencji regionalnej, również pokazuje ogromne znaczenie naszego regionu.
Bogdan Rzońca
Poseł Bogdan Rzońca

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
11 marca, 2019 09:21

Polityczni celebryci

- Reklama -

Ostatnie artykuły