wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielscy policjanci zachęcają seniorów do udziału w społecznej debacie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W czwartek, 20 października w auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. Bł. Ks. Władysława Findysza w Jaśle odbędzie się debata społeczna dla mieszkańców powiatu jasielskiego pod hasłem „Zadbaj o swoje bezpieczeństwo”.

Przestępcy ciągle wyszukują nowych metod, aby skutecznie wyłudzić pieniądze. Wykorzystują zaufanie wielu osób, posługują się podstępem i często podszywają się pod osoby lub instytucje godne zaufania. Modyfikują dotychczas znane sposoby i próbują oszukiwać metodą na policjanta, na wnuczka, na prokuratora, a nawet na urzędnika oferującego dotację na węgiel.  

Działając w oparciu o zgłaszane dotychczas przestępstwa oraz potrzeby omówienia występującego zjawiska, jasielscy policjanci zorganizowali debatę społeczną. Adresatami tego przedsięwzięcia są seniorzy z terenu powiatu jasielskiego. Podczas spotkania poruszona zostanie także tematyka bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zagadnienie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Komendant Powiatowy Policji w Jaśle insp. Robert Wróbel, zaprasza do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 20 października br. o godz. 13.30, w Podkarpackiej Szkole Wyższej im. Bł. Ks. Władysława Findysza w Jaśle. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły