wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jak zwiększyć swoje szanse na sprzedaż samochodu?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Nadszedł czas, by wymienić Twój stary samochód na nowszy model? Niezależnie od tego, czy masz już upatrzony nowy egzemplarz, czy też dopiero go poszukujesz, możesz już zacząć przygotowywać dotychczasowy wóz do sprzedaży. Jak zwiększyć szanse na szybką sprzedaż? W tym artykule znajdziesz praktyczne wskazówki!

Ogłoszenia z autami na sprzedaż każdego dnia pojawiają się jak grzyby po deszczu. Można je znaleźć głównie na portalach aukcyjnych, ale także w gazetach czy social mediach. Jak wybić się w gąszczu tak wielu ogłoszeń i szybko oraz korzystnie sprzedać swój stary samochód? Wykorzystaj nasze podpowiedzi!

Wykorzystaj darmowe ogłoszenia

Aby zwiększyć szanse na sprzedaż auta, warto dodać ogłoszenie w kilku miejscach jednocześnie. Niestety, znane portale aukcyjne z motoryzacją często pobierają wysokie opłaty już za samo dodanie ogłoszenia, a następnie za każde jego odświeżenie. Dlatego na początku warto wykorzystać przede wszystkim ogłoszenia darmowe na portalu https://www.bazos.pl/ i w social mediach. Co ciekawe, na portalu ogłoszeniowym bazos.pl nie tylko dodasz darmowe ogłoszenia, ale też zrobisz to bez konieczności zakładania konta w serwisie!

Auta na sprzedaż – jak wyróżnić swoje ogłoszenie?

Choć na portalu https://auto.bazos.pl/ jest wiele ogłoszeń z samochodami na sprzedaż, wciąż możesz poczynić pewne kroki, by wyróżnić właśnie swoje ogłoszenie. Nie wystarczy bowiem napisać jakie auto, sprzedam tanio czy dodać kilka wykrzykników, aby przykuć uwagę potencjalnych kupców. Warto pamiętać, że na takich portalach można znaleźć naprawdę różne samochody. Ogłoszenia są bardzo różnorodne. Wykorzystaj te wskazówki, by to właśnie Twoje ogłoszenie się wyróżniało.

  1. Zrób dobre zdjęcia. Jeśli masz auto na sprzedaż, kupujący w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na jego wygląd. Ważne jest więc, aby zrobić jak najlepsze zdjęcia, ukazujące pojazd w korzystnym świetle. Wykonaj fotografie przy ładnej pogodzie w świetle dziennym, obejmując auto w całości z każdego z czterech rogów. Sfotografuj także środek, deskę rozdzielczą i ewentualne mankamenty.
  2. Napisz chwytliwy tytuł ogłoszenia. Samochody mają swoją markę, przebieg, konkretny model czy ważne atuty. Umieść te informacje w tytule, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Nie chodzi o to, aby tytuł był bardzo długi. Ma jedynie zawierać te parametry, które stanowią największą zaletę auta na sprzedaż.
  3. Ustal odpowiednią cenę. Kwota za samochód na sprzedaż powinna być realistyczna i dostosowana do średniej ceny rynkowej. Zbyt niska cena będzie wzbudzać podejrzenia, a zbyt wysoka – zniechęci większość klientów. Pamiętaj, że w serwisie klienci mogą ustawić kwotę maksymalną, do której chcą kupić auto. Lepiej więc wystawić pojazd za 9 900 zł niż za 10 100 zł.

Dowiedz się również, co napisać w ogłoszeniu, mając kamper na sprzedaż!

To tylko kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć swoje szanse na sprzedaż samochodu. Wejdź na bazos.pl i sprawdź, jak wyglądają inne ogłoszenia!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły