wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jak zainstalować sklep Prestashop na Facebooku ?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Połącz swój sklep internetowy PrestaShop z Facebookiem za pomocą darmowego modułu od PrestaGuru

Połącz swój sklep PrestaShop z Facebookiem – za pomocą modułu lub korzystając z naszych usług

Obecność na social mediach ma swoje dobre strony, gdy prowadzi się sprzedaż e-commerce. Jeśli więc oferujesz swoje produkty na serwisie opartym na PrestaShop, otworzenie się na ten nowy kanał komunikacji może zająć Ci niewiele czasu. Możesz skorzystać z naszego darmowego modułu, który proponuje integrację nie tylko z Facebookiem, ale również z Instagramem. Co więcej w ogóle nie wymaga skomplikowanej konfiguracji, by takie połączenie było w pełni bezpieczne, funkcjonalne i trwałe. Jednak jeśli wydaje Ci się to i tak zbyt skomplikowane lub zwyczajnie brakuje Ci czasu na samodzielne wdrożenie tej funkcjonalności, zdaj się na nas! Skorzystanie z naszej usługi w tym zakresie będzie Cię kosztować jedynie 99 zł. Wszystkim się zajmiemy i o niczym nie zapomnimy, a dzięki dostępności Twojego sklepu także m.in. na Facebooku, pozyskasz prędzej czy później wielu nowych klientów, a budowanie świadomości marki stanie się bardziej efektywne. Za pomocą tego modułu nie tylko social media staną się dostępne, ale Twoja widoczność na nich będzie naprawdę zauważalna!

Moduł integracji PrestaShop z Facebookiem jest całkowicie bezpłatny. 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące połączenia swojego sklepu PrestaShop w Facebookiem i Instagramem skontaktuj się z nami

Integracja Prestashop z Facebook

PrestaGuru Polska pomoc techniczna PrestaShop

Sklep PrestaShop

jest całkowicie bezpłatny. Otrzymujesz dożywotnią licencję na komercyjne używanie sklepu. Wszystkie aktualizacje które zostaną wydane w przyszłości są również bezpłatne. Możesz też instalować wiele sklepów dla jednej firmy. Możesz też prowadzić sprzedaż pod wieloma markami oraz w wielu krajach

Jest przyjazny dla wyszukiwarek, dedykowany link dla każdego produktu, Google sitemap, automatycznie generowana mapa strony, automatyczny plik robot.txt, automatyczny plik .htaccess, stałe linki, tagi produktów, meta tytuły, meta tagi, meta opis. Sklep jest zoptymalizowany dla wyszukiwarek Internetowych.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły