wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

IKEA z nową usługą dla mieszkańców Jasła i okolic

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

IKEA rozwija sieć Mobilnych Punktów Odbioru Zamówień na Podkarpaciu. Tym razem marka postawiła na Jasło. Od 10 czerwca produkty z asortymentu sklepu można odbierać przed Centrum Hurtowym Orzech-PASSA.

Mobilny Punktu Odbioru Zamówień IKEA w Jaśle znajduje się przy ul. Towarowej 27, na parkingu Centrum Hurtowego Orzech-PASSA. Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz można zamówić na stronie internetowej marki, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub telefonicznie. Mobilny punkt obsługuje też zamówienia złożone stacjonarnie w sklepie IKEA Kraków, jeżeli klient chce obejrzeć produkty przed zakupem, a nie może przewieźć ich własnym samochodem. Odbiór odbywa się w każdy wtorek w godz. 16:00 – 19:00  i w sobotę w godz. 09:00 – 12:00. Koszt komplementowania oraz dostarczenia zamówienia jest stały i niezależny od liczby, wymiarów oraz wagi zamawianych produktów. Wynosi 49 zł.

Jasło to piąte miasto na Podkarpaciu, do którego przyjeżdża Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Z usługi korzystają już mieszkańcy Przemyśla, Sanoka, Mielca oraz Stalowej Woli. W Rzeszowie z kolei działa stacjonarny Punkt Odbioru Zamówień oraz jedyne na Podkarpaciu Studio Planowania i Zamówień IKEA. Można tu skorzystać z usługi projektowania kuchni, szafy czy garderoby lub umówić się na planowanie kuchni w domu. Wszystkich punktów, stacjonarnych i mobilnych, w całej Polsce IKEA obecnie ma łącznie 68.

Gdzie znajduje się Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA?

Parking przed Centrum Hurtowym Orzech-PASSA

ul. Towarowa 27, 38-200 Jasło

Kiedy możliwy jest odbiór zamówień:

Wtorki, w godz. 16:00-19:00

Soboty, w godz. 09:00-12:00

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły