III Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs „Taneczne Talenty”

0
Taneczne Talenty - Moje Jasło

W ubiegły weekend w dniach 23-24 marca 2019 roku na Hali Sportowej w Świerzowej Polskiej odbył się już III Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs „Taneczne Talenty” organizowany przez Studio Tańca „AT DANCE” Tomasza Berkowicza.

Konkurs ten po raz kolejny ugościł tancerzy zarówno z poprzednich edycji, jak i nowych nie tylko z kraju, ale także zza granicy. Z roku na rok cieszy się on coraz większą  popularnością, co sprawia ze staje się on jednym z największych wydarzeń tanecznych w województwie podkarpackim.

Współorganizatorami wydarzenia byli:  Studio Tańca Podkarpacie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce.

Jury w składzie: Barbara Pieroń (Jastrzębie Zdrój), Andrzej Łukomski (Radom) oraz Sebastian Szul(Sanok), zarówno w pierwszy jak i drugi dzień oceniali tancerzy, pod kątem kreatywnej choreografii, umiejętności technicznych i wyrazu artystycznego, doboru repertuaru, muzyki, kostiumów, a także wykorzystywaniu innowacyjnych figur i elementów ruchowych.

W konkursie tym udział wzięli udział tancerze, m.in. z Jasła, Krosna, Biecza, Dębicy, Leżajska, Rzeszowa, Krynicy Zdrój, Jarosławia, Gorlic, Krakowa, Leska, Mielca, Nowej Dęby, Nowego Sącza, Tuchowa, a nawet ze Słowacji.

Uczestnicy mieli okazje zaprezentować się w dziewięciu kategoriach tanecznych, takich jak Show Dance, Taniec Jazzowy i Taniec Współczesny, Cheerliding, Artystyczny Taniec Akrobatyczny, Urban Street Dance, Urban Street Dance Show oraz inne formy taneczne.

Cieszymy się z tak licznej frekwencji, a także wysokiego poziomu tanecznego podczas tegorocznej edycji.

Serdeczne podziękowania składamy naszym patronom medialnym:

Telewizja Rzeszów (TVP3), Telewizja Obiektyw, Internetowa Telewizja Południe, Telewizja Jasło (TVJ), Polskie Radio Rzeszów, Trendy Radio, oraz portalom: Moje Jasło, Nowiny, terazKrosno.pl, twojejaslo.pl, oraz gazecie Głos Chorkówki.

Ogromne podziękowania dla Cukierni Zakład „U Zofii”, „Ania z Chorkówki”, „Lukresji” ze Świerzowej Polskiej za przepyszne ciasta dla jurorów oraz zaproszonych gości, a także dla kwiaciarni „Viola”, za piękne dekoracje.

Fotorelacja : Artystyczna Fotografia Maxmaks

Zapraszamy za rok!

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments