wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

II Brzozowski Turniej Streetball

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

9 września odbył się II Brzozowski Turniej Streetball, który objęliśmy naszym patronem medialnym. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął dr. n. med. Dariusz Sobieraj. Turniej został organizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Młodzi Dla Brzozowa oraz Stowarzyszenie Miłośników Sportu SMS Brzozów.

W Turnieju, wystąpiły ekipy z różnych zakątków Podkarpacia, a zwycięzcę wyłoniono w formule gry każdy z każdym. Zawodnicy zaprezentowali wysokie umiejętności i zapewnili emocjonujące widowisko. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem co potwierdza udział zawodników z różnych części Województwa Podkarpackiego.

W trakcie Turnieju przeprowadzono również konkursy indywidualne m.in. konkurs rzutów za 3 punkty. Zwycięzcą została drużyna Rzeszów 3×3, która w finale pokonała zespół Armangjedon, natomiast na trzecim miejscu znalazł się zespół Mrówka Brzozów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Arkadiusz Serafin z zespołu Rzeszów 3×3.

W trakcie wydarzenia chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz porady lekarskiej, jak również wysłuchać wykładu na temat urologii, który cieszył się zainteresowaniem szczególnie wśród słuchaczy brzozowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły