wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

I miejsce dla jasielskiego policjanta w V Mistrzostwach Polski Policjantów w Triathlonie na dystansie ½ IM!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Asp. szt. Łukasz Machowski ponownie zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej w V Mistrzostwach Polski Policjantów w Triathlonie na dystansie ½ IM! W klasyfikacji OPEN zajął natomiast 4 miejsce. Mistrzostwa odbyły się w ramach zawodów Susz Triathlon 2024.

29 czerwca br., w Suszu, czyli nieformalnej polskiej stolicy triathlonu, odbyły się zawody Susz Triathlon 2024. W ramach imprezy, zorganizowano także V Mistrzostwa Polski Policjantów w Triathlonie na dystansie ½ IronMan.

Do pokonania był dystans – 1900 m pływania, 90 km jazdy rowerem i 21 km biegu. Udział w zawodach wzięło 476 zawodników, w tym 25 policjantów. Jednym z reprezentantów Polskiej Policji był asp. szt. Łukasz Machowski z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

W poprzednim roku, „Machony” wygrał swoją kategorie wiekową, a w klasyfikacji OPEN był piąty. W tym roku, ponownie zajął I miejsce w swojej kategorii, natomiast w klasyfikacji OPEN, poprawił wynik o jedno oczko, zajmując czwarte miejsce! Czas jaki potrzebował do ukończenia trasy to 4:49:10.

Warto dodać, że początkiem czerwca asp. szt. Łukasz Machowski oraz asp. szt. Jerzy Poszelężny, który również służy w jasielskiej komendzie, wzięli udział w zawodach Triathlon Rzeszów. Pokonując dystans ¼ IM nasi koledzy zajęli odpowiednio dziewiąte i ósme miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Łukasz triathlon trenuje od 5 lat. Na co dzień pełni służbę jako technik kryminalistki. Natomiast Jurek od 10 lat trenuje bieganie i jazdę na rowerze. W jasielskiej komendzie pracuje jako oficer dyżurny.

Obaj podkreślają, że sport jest bardzo ważny w ich życiu. Pozwala „wyczyścić głowę” oraz pozytywnie wpływa na zdrowie. Dodają, że w treningach oraz podczas udziału w zawodach, dostają ogromne wsparcie od swoich rodzin. Najbliżsi zawsze mocno ich dopingują i dodają wiele siły w trudnych momentach.

Serdecznie gratulujemy Łukaszowi i Jurkowi oraz trzymamy kciuki za ich dalsze sukcesy!

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rodzina
4 lipca, 2024 14:50

To jest człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Tylko dzięki uporowi, wytrwałości i ciężkiej pracy osiąga takie wyniki. Gratulujemy Łukasz!!!

Paulina
4 lipca, 2024 17:25

Katorżnicze treningi + systematyczność + hart ducha + skromność = Łukasz Machowski

AQQ
4 lipca, 2024 22:21

Gratulacje, to nie jest łatwe i nie robi sie tego z dnia na dzien. Trzeba wiele samozaparcia i charakteru. Brawo!

Tomm
5 lipca, 2024 10:12

comment image

- Reklama -

Ostatnie artykuły