wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Hełmy dla Straży Pożarnej w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Przekazanie hełmów dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle – Prezes Lotos Infratruktura Jacek Gogola i Starosta jasielski Adam Pawluś.

22 grudnia 2020 r. w tutejszej jednostce miało miejsce przekazanie 43 hełmów firmy Rosenbauer dla strażaków. Sprzęt został zakupiony ze środków otrzymanych z Fundacji LOTOS za pośrednictwem Funduszu Wsparcia Państwowej Straży Pożarnej za kwotę 70 tysięcy złotych. W spotkaniu uczestniczyli: starosta jasielski Adam Pawluś, prezes zarządu Lotos Infrastruktura w Jaśle Jacek Gogola, kierownictwo i strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. Komenda Powiatowa PSP w Jaśle, na co dzień współpracuje z Lotos Infrastruktura w Jaśle.

Komendant Powiatowy PSP w Jaśle ml.bryg. Piotr Śmietana przekazał grawerton z podziękowaniem za pomoc w pozyskaniu środków na zakup nowych hełmów Prezesowi Lotos Infrastruktura w Jaśle. Podziękowania skierował także do Pani Zofii Paryła Prezes Zarządu Grupy Lotos S.A. oraz do Pana Wiesława Labuda Prezesa Fundacji Lotos.

Na koniec spotkania starosta jasielski, prezes Lotos złożyli strażakom życzenia świąteczno-noworoczne.

Opracowanie: mgr Agnieszka Drewniak, KP PSP w Jaśle

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły