GUARDI – wysoka jakość, wyjątkowy design, przystępne ceny

0
Guardi - ogrodzenia i bramy

GUARDI jest producentem ogrodzeń, bram i balkonów wykonanych w całości z aluminium.

Jako firma nastawiona na innowacje, GUARDI nadal wyznacza standardy w swoich podstawowych obszarach – ogrodzeniach i balkonach aluminiowych.

Za sprawą doskonałego zaplecza technologicznego oraz wyspecjalizowanej kadry, ich wyroby, takie jak ogrodzeniabramy wjazdowe z aluminium (przesuwne i dwuskrzydłowe), furtki aluminiowecarportypodłogi tarasowe, jak również balustrady aluminiowedomofony oraz czytniki linii papilarnych charakteryzują się innowacyjnością oraz trwałością.

W celu podkreślenia wysokiej jakości swoich produktów, GUARDI daje 15 lat gwarancji na pokrycie powierzchni profili aluminiowych. Firma opiera się na stabilnym systemie śrubowym, dzięki czemu produkty nie posiadają nieestetycznych spawów. GUARDI dysponuje szeroką gamą kolorystyczną, dzięki której  można dopasować ogrodzenie czy balustradę balkonową do indywidualnego charakteru zabudowy. Ponadto, producent oferuje także darmową usługę pomiarową.

Podstawą sukcesu GUARDI jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz stałe dostosowywanie się do trendów rynkowych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do  kontaktu:
tel. 13 491 56 39; angelika@guardi-oba.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments