wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Grozi im nawet do 5 lat za prowadzenie samochodu pomimo zakazu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali w miniony weekend dwóch mężczyzn, którzy pomimo sądowego zakazu kierowali pojazdami. Za popełnione przestępstwo grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pomimo sądowego zakazu zdecydowali się wsiąść za kierownicę i prowadzić samochód. Pierwszy z nich został zatrzymany przez mundurowych w piątek na drodze krajowej nr 28 w Skołyszynie. Podczas interwencji okazało się, że kierujący osobowym peugeotem 21-letni Jaślanin, posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Z kolei w sobotę w miejscowości Samoklęski policjanci zatrzymali do kontroli kierującego BMW, ponieważ jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Także i w tym przypadku okazało się, że kierujący pojazdem 31-latek, posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na dodatek pojazd, którym kierował nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał ważnego ubezpieczenia. 

https://mojejaslo.pl/system-rekuperacji-co-warto-o-nim-wiedziec/

Obaj mężczyźni muszą liczyć się z dolegliwymi konsekwencjami. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, osoby które nie stosują się do orzeczonych przez sąd zakazów prowadzenia pojazdów, popełniają przestępstwo za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły