wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Grafficiarz ujęty przez Strażników Miejskich

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

We wtorek 5 marca, po godzinie 19.00 funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jaśle, podczas patrolowania osiedla Hankówka, otrzymali od pracowników SOK informację o mężczyźnie, który według ich relacji kręcił się w pobliżu wagonu do przewożenia materiałów sypkich, jednak na widok funkcjonariuszy uciekł.

Funkcjonariusze SOK szybko zorientowali się, że wagon przy którym zauważyli mężczyznę, został pomalowany farbami. Z jednej strony graffiti objęło 21 metrów kwadratowych powierzchni wagonu, z drugiej 7,5 metra kwadratowego.

Strażnicy miejscy rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W okolicy ul. Produkcyjnej zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. 27-letniego mieszkańca Jasła podejrzanego o wykonanie grafitti ujęli strażnicy miejscy i przekazali funkcjonariuszom SOK-u. W pobliżu miejsca zdarzenia pracownicy SOK znaleźli również samochód marki Seat Toledo, w którym znajdowały się rękawiczki, spreje, farby, które mogły posłużyć do pomalowania wagonu. Po dokonaniu weryfikacji ustalono, że właścicielem pojazdu jest zatrzymany 27-latek.

O zaistniałym zdarzeniu powiadomiono Policję, która będzie prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie. Młody jaślanin obecnie przebywa w areszcie Komendy Powiatowej Policji w Jaśle w związku z podejrzeniem uszkodzenia mienia.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły