wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Gmina Brzyska planuje budowę gminnego wodociągu. Wójt Rafał Papciak zasięga opinii mieszkańców

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wodociąg Gminy Brzyska (Nadole, Osiedle Słoneczne, jak na załączonej mapce), mógłby zaopatrzyć w wodę wiele gminnych budynków i prywatne domy lub firmy.

Wodociąg w Gminie Brzyska zaopatrzy w wodę m.in. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach, Ośrodek Zdrowia i nowe budynki budowane na placu po byłym GS (wraz z instalacją hydrantową).

Gmina Brzyska przygotowuje założenia do wykonanie dokumentacji przetargowej na budowę ujęcia i stacji uzdatniania wody oraz wodociągu po znalezieniu odpowiednio mocnego źródła.

To dopiero początek procesu inwestycyjnego, ale chciałbym, aby rozwiązanie było rozwojowe i umożliwiające rozbudowę gminnego wodociągu (jeśli źródło będzie dostatecznie wydajne), dlatego też jestem otwarty na propozycje rozwiązań i sugestie w tej sprawie

Informuje na swoim Facebooku wójt gminy Brzyska Rafał Papciak

Wodociąg mógłby służyć mieszkańcom i zaopatrywać odpłatnie w wodę ich prywatne domy lub firmy. Oczywiście, jeśli byliby chętni, aby się do niego przyłączyć. Dlatego, jeśli ktoś kto mieszka na zaznaczonym obszarze i już dziś chciałby zdeklarować, że jest takim rozwiązaniem zainteresowany, to może wstępną deklarację złożyć w Referacie Budownictwa pod nr tel. 13 4262942.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kiki
4 stycznia, 2022 22:14

I brawa dla Rafałka, że interesuje go głos mieszkańców. Wątpię, żeby odpowiedzieli, ale brawa dla wójta! 😛

Malva
4 stycznia, 2022 22:16

Dobry gospodarz zasięga opinii mieszkańców. Głosowałam na p. Rafała i widzę że to był dobry głos. Ok!

Wulkan samozwańczy
4 stycznia, 2022 22:18
Odpowiedź na  Malva

A kim on w ogóle jezd? Hhhe apokalipsa Wójtowa.

Uuuu... ajajaj
4 stycznia, 2022 22:42

Tonący wodociągu się chwyta 😉

- Reklama -

Ostatnie artykuły