wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła – miasto rusza z konkursem dla jasielskiej młodzieży

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Miasto Jasło w roku szkolnym 2022/2023 organizuje konkurs edukacyjny pod nazwą „Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła” (GGP). GGP adresowane jest do jasielskiej młodzieży w wieku 10-19 lat oraz do kadry pedagogicznej szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych oraz organizacji pozarządowych prowadzących działalność na rzecz dzieci i młodzieży.

Młodzież pod opieką nauczycieli/opiekunów, będzie miała za zadanie przygotować interesujące projekty dotyczące Jasła, a później publicznie zaprezentować ich efekty przed ekspercką komisją konkursową. Za najlepsze projekty zespoły młodzieżowe i ich opiekunowie otrzymają atrakcyjne nagrody.

Projekty będą realizowane w wyjątkowym miejscu, sprzyjającym naukowemu myśleniu, aktywności badawczej i inwencji – w nowo powstałym Generatorze Nauki (GEN) przy ul. Bednarskiej 2 w Jaśle. Uczestnicy konkursu mają do dyspozycji sale konferencyjne, kreatywne pracownie i laboratoria, ekspozycje naukowe i technotekę. Liczę na Państwa udział w budowaniu „Jasła – Miasta Wiedzy” – zachęca Małgorzata Adamska-Chmiel, zastępca burmistrza Jasła.

Co ważne uczestnicy konkursu będą mieli zapewnione wszechstronne wsparcie w postaci szkoleń między innymi metody projektowej jako strategii edukacyjnej, a opiekunowie zespołu wynagrodzenia, dodatkowo  grupy otrzymają środki na realizację projektu.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą i wzięcia udziału w konkursie Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła. Obecnie miasto jest na etapie przeprowadzenia naboru na opiekuna zespołu w konkursie Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła. Na stronie internetowej https://um-jaslo.logintrade.net/ znajduje się ogłoszenie o naborze Opiekunów Zespołu wraz z wymaganiami i obowiązkami jakie powinna spełnić osoba biorąca udział w postępowaniu.

W razie pytań i wątpliwości pracownicy Urzędu Miasta Jasła służą Państwu pomocą:

  • w sprawach merytorycznych: Krzysztof Rak pod nr tel. 13 44 86 373, email: k.rak@um.jaslo.pl;
  • w sprawach związanych z platformą przetargową i składaniem Sławomir Maćkoś pod nr tel. 13 44 86 325, email: zamowienia@um.jaslo.pl.

Zadanie GGP realizowane jest w ramach przedsięwzięcia: „Jasło – Miasto Wiedzy” realizowanego w ramach projektu finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa pn. „Jasło – moje miasto, mój dom”.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły