wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Fotorelacja z Dnia Dziecka w SOSW w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzisiaj z okazji Dnia Dziecka odbył się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle wyjątkowy „Piknik na 5”. Organizatorzy przygotowali dla swoich podopiecznych mnóstwo atrakcji!

Piknik rozpoczęły warsztaty taneczne „Tańczyć każdy może”, prowadzone przez doświadczonego instruktora Tomasza Berkowicza. Taneczna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom zabawy. Najpierw tańczono walca, a później improwizowano w rytm przewodniego motywu z Króla Lwa.

Nie zabrakło występów wychowanków SOSW w Jaśle i wielu interesujących zabaw integracyjnych. Było przeciąganie liny, wyścigi w workach i puszczanie mydlanych baniek. Na chętnych czekały gry planszowe i dmuchańce. Można było także pojeździć motocyklem i quadem. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki konne i alpagi, które chętnie dawały się głaskać i jadły z ręki.  

Zabawę uświetniły występy wokalne uczennic Szkoły Podstawowej w Szebniach i uczennic LO w Kołaczycach. Niespodzianką był koncert gwiazdy Disco Polo Kordiana, który spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły