wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Europoseł Elżbieta Łukacijewska z Kobietami o Kobietach

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

3 listopada, w restauracji „U Schabińskiej” w Jaśle odbyło się zorganizowane przez europoseł Elżbietę Łukacijewską spotkanie z Kobietami o Kobietach: „Kobiety, Liderki, Społeczniczki”.

Realizowany przez Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbietę Łukacijewską cykl spotkań ma na celu zaprezentowanie kobiet aktywnie działających w różnych sferach życia: czy to społecznego, zawodowego lub osobistego w swoim lokalnym środowisku.

Formuła wydarzenia, to luźna rozmowa, mająca na celu przedstawienie informacji o dotychczasowej aktywności i działalności zaproszonych prelegentek. Każda miejscowość, to wyjątkowe prelegentki, indywidualne historie, różne problemy i ogromna inspiracja do działania! Mamy nadzieję, iż dzięki tego typu spotkaniom więcej kobiet zdecyduje się aktywnie włączyć w życie swojej lokalnej społeczności – czytamy na Facebooku europosłanki.

Agnieszka Sobczyk i europoseł Elżbieta Łukacijewska
Agnieszka Sobczyk i europoseł Elżbieta Łukacijewska

Podczas spotkania inauguracyjnego w Jaśle gośćmi były:

1. Małgorzata Hałkowska Prezes Fundacji SLOW Beskid, właściciel biura podróży MADART

2. Magdalena Białek – Nauczyciel, Pedagog, społecznie od lat opiekuje się cmentarzem żydowskim w Jaśle angażując się w działalność związaną z zachowaniem pamięci o jasielskich Żydach

3. Agnieszka Sobczyk – Radna Miasta Jasło, Wiceprzewodnicząca Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, Była Zawodniczka JUDO i MMA

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły