wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dyskoteka międzypokoleniowa w jasielskim MDK

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Międzypokoleniowe spotkanie dla wnuczków i ich babć i dziadków zgromadziło ponownie w Młodzieżowym Domu Kultury grupę osób chcących wspólnie spędzić czas na szaleństwach w rytm muzyki granej na żywo.

Dyskoteka Międzypokoleniowa odbyła się w niedzielę 27 stycznia 2019 r. Rozpoczęła się występem grupy teatralnej MDK prowadzonej przez Małgorzatę Piotrowską, która przedstawiła skecze pod wspólnym tytułem „Wesołe jest życie staruszka”. W programie, który bardzo rozweselił publiczność wystąpili: Gabriela Jędrzejczyk, Kornelia Majchrowicz, Gabriela Forystek, Zofia Adamska i Grzegorz Florek. Recytatorki Janina Szmyd i Aleksandra Namysł wierszem złożyły życzenia zgromadzonym. Następnie odbyły się zabawy integracyjne prowadzone przez zespół Remix, między innymi szalony wyścig na nartach i konkurs na najdziwniejszą figurę akrobatyczną. Gościem spotkania była także sierżant sztabowy Barbara Pawłowska, która wygłosiła prelekcję na temat „Oszustwa popełniane na szkodę osób starszych”. Przedstawiła schemat działania grup przestępczych wykorzystujących tę metodę, tzw. „na wnuczka”, często w połączeniu z metodą „na policjanta”. W tym czasie wnuczęta wykonywały laurki dla swoich babć i dziadków. Zabawę zakończyły wspólne szalone tańce.

Poczęstunek przygotowała Rada Rodziców MDK w Jaśle oraz dietetyk Małgorzata Berkowicz z gabinetu AARON NATURA, która dla dzieci z celiakią i nietolerancją glutenu upiekła pyszne muffinki.

Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Powiat Jasielski.

ŹródłoMDK w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Lili
29 stycznia, 2019 11:03

Maluszki szaleją ☺

Anonimowo
15 stycznia, 2020 00:38

Szmira w wykonaniu Piotrowskiej😸

- Reklama -

Ostatnie artykuły