wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Duet z Jasła na podium I Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „My Song”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Karolina Polak i Mikołaj Majda z sukcesem zakończyli sezon artystyczny 2021/2022. Piosenką” Just the two of us” z repertuaru Margaret i Matta Duska wyśpiewali III nagrodę w kategorii zespołów wokalnych 13-17 lat, w I Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „My Song”.

Festiwal odbywał się on line, został zorganizowany przez MBP i Centrum Kultury w Pieszycach i trwał od 11 do 30 czerwca br. W finale festiwalu znalazł się również Mikołaj Majda jako solista. Wyniki oraz koncert laureatów zostały ogłoszone 11 lipca br., a duet zaprezentował się podczas tego koncertu. Pierwsza edycja festiwalu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział kilkuset młodych artystów. Członkowie jury: Paulina Lenda – Kozub (przewodnicząca), Piotr Kozub i Kamil Kowalski podkreślali, że zaskoczeni byli zarówno ilością zgłoszeń, jak i wysokim poziomem wykonawczym uczestników festiwalu. Wokalistów do festiwalu przygotowała Ewa Grzebień zaś aranżacje do utworów wykonał Wojciech Nowicki. Gratulujemy i kibicujemy naszym wspaniałym wokalistom i życzymy jeszcze wielu takich wspaniałych sukcesów.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły