wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Drużyna geodetów z ZSB w Jaśle w dziesiątce najlepszych w Polsce

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W dniach 27-29 maja 2021 r. w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie odbył się II (okręgowy) i III (centralny) etap XLIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

Do zawodów II stopnia zakwalifikowało się 25zespołów z najlepszych średnich szkół geodezyjnych w Polsce, w tym Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle, którą reprezentowali: Natalia Bobala, Weronika Kmiecik i Kacper Majsterkiewicz pod opieką pana Tomasza Stala. Podczas etapu okręgowego uczestnicy zmagali się z rozwiązywaniem zadań problemowych, testu i zadań w terenie, gdzie jako poligon posłużył rzeszowski Park Sybiraków.  

Drużyna geodetów z ZSB w Jaśle w dziesiątce najlepszych w Polsce

Do etapu centralnego zakwalifikowało się tylko 20 uczestników z całej Polski.Wśród nich znalazła się uczennica ZSB w Jaśle, Natalia Bobala.  W efekcie drużyna z jasielskiej „Budowlanki” uplasowała się na wysokim, 10 miejscu w gronie najlepszych szkół geodezyjnych z całej Polski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły