wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Drewniane, ekologiczne konstrukcje od zaufanego producenta

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dlaczego Eko Architektura wiedzie prym wśród producentów domków drewnianych? Nie ma co ukrywać – powodów, dla których Eko Architektura, mówiąc kolokwialnie, bije konkurencję na głowę, jest naprawdę wiele. Pozwólcie Państwo, że wymienię zaledwie kilka z nich:

  • Krótki czas produkcji
  • Najwyższej jakości materiały
  • Realizacja indywidualnych zamówień Klientów

Szybkość realizacji zleceń jest bez dwóch zdań naszą mocną stroną. Domki z oferty standardowej (a więc wszystkie te, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej – są to między innymi drewniane domki całoroczne lub konstrukcje takie jak altana drewniana czy garaż drewniany) wykonujemy w czasie dwóch do trzech tygodni od momentu złożenia przez Klienta zamówienia. W przypadku zamówień indywidualnych czas ulega wydłużeniu w zależności od stopnia skomplikowania planu okazanego nam przez Konsumenta. Co się zaś tyczy jakości – w naszej firmie zestaw premium jest standardem. Oznacza to, że podczas produkcji każdego domku używamy tylko najwyższej klasy materiałów (między innymi uszczelniających) oraz stosujemy sprawdzone rozwiązania, jak chociażby okna z szybami zespolonymi. Wspomniałem również o realizacji indywidualnych zamówień klientów – jest to świetne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy nie znaleźli odpowiadającego im modelu pośród dostępnej w internecie oferty Eko Architektury.

A co z finansami?

Również i w tej kwestii nasza firma ma się czym pochwalić – oferujemy bowiem najniższe ceny na rynku. Koszty montażu każdego domku różnią się oczywiście i są ustalane indywidualnie w zależności od jego rozmiarów oraz modelu. Nasi pracownicy stale śledzą jednak tendencje cenowe na rynku, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najniższą możliwą cenę. Gdyby jednak naszemu zespołowi zdarzyło się coś przeoczyć i znaleźliby Państwo biuro oferujące ceny niższe niż nasze, należy po prostu przesłać nam link z tańszą ofertą, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, by dotrzymać danej Państwu obietnicy.

Jakiego rodzaju konsumenci pokochają Eko Architekturę?

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do Klientów, którzy chcą zadbać o swój ogród i nadać mu nowy, oryginalny, ekologiczny wygląd dzięki drewnianym konstrukcjom. Altana drewniana? Domek letniskowy? Garaże drewniane? A może domki całoroczne? Wszystko to znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Oczywiście realizujemy również indywidualne projekty – mogą to być na przykład drewniane domki dla dzieci czy budy dla psów. Wachlarz dostępnych ofert jest naprawdę szeroki, dlatego każdy z całą pewnością będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Nasze produkty spełnią również oczekiwania działkowiczów poszukujących lekkiej, naturalnej konstrukcji, która umożliwi im komfortowe spędzenie  wolnych chwil na łonie natury, w gronie najbliższych przyjaciół oraz rodziny. Wykonywane przez nas domki świetnie sprawdzają się także na placach zabaw, zapewniając maluchom wspaniałe warunki do wielogodzinnej zabawy.

A jeśli nie znajdę w ofercie takiego rodzaju domku, który mnie interesuje?

Tak jak wspominałem, realizujemy również indywidualne projekty Klientów. Oznacza to, że mogą Państwo przyjść do nas z własnym projektem na dowolnego rodzaju konstrukcję (może być to na przykład altana drewniana, domek letniskowy, domek dla dzieci czy garaż drewniany), a my ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły – między innymi ile będzie trwało wykonanie oraz montaż konstrukcji, jakie koszty Państwo poniosą itp. A kiedy będą już Państwo usatysfakcjonowani wszystkimi warunkami, my zabierzemy się do pracy i przejdziemy do etapu wcielania projektu w życie.  

Nasze domki dostępne są również we Francji:
Chalet PRO
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE
tel. 04 85 44 00 20
https://chaletpro.fr/

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły