wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strona głównaAktualnościDOC. - zespół założony przez dwóch lekarzy

DOC. – zespół założony przez dwóch lekarzy

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastrologa Tomasza Ryznara. Pomimo wielu obowiązków obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Ich twórczość dotarła już do najdalszych zakątków Polski.

W 2018 roku zespół DOC. otrzymał Nagrodę Jury Radia Rzeszów Werbel 2017 za płytę Dla kilku chwil – która w całości jest autorska. W swoim dorobku mają już dwa teledyski.

Obecnie zespół jest w trakcie promocji teledysku i singla 'SPALONY” wraz ze znanym reżyserem teledysków Maciejem Archonem Michalskim (tworzył teledyski m.in. dla Justyny Steczkowskiej, De Mono, Magdy Steczkowskiej, Ireny Jarockiej i Łukasza Zagrobelnego). Teledysk jest od tygodnia na YouTube i ma już ponad 8000 wyświetleń.

W skład zespołu wchodzą również zawodowi muzycy : Filip Łukaszewicz (Perkusja – Krosno), Witold Drapała (klawisze – Łańcut), Kacper Radek (Gitara solowa – Rzeszów). Managerem zespołu jest pochodzący z okolic Jasła Mirosław Brocławik. Zachęcamy do odwiedzenia strony zespołu www.zespol-doc.pl.

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
7 lutego, 2020 17:18

DOC 07.03.2020 grają w Jaśle! Zapraszamy do Jack Pubu!

Najnowsze artykuły