-0.8 C
Jasło
28 stycznia 2021, czwartek

Dobra współpraca pomiędzy policją, a samorządem powiatowym

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Jaśle, podkom. Bartłomiej Świerczek – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle, złożył na ręce Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia podziękowania za dotychczasową współpracę i wsparcie funkcjonariuszy w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu jasielskiego.

Dzięki przychylności Starosty, członków Zarządu Powiatu i Radnych w ramach programu profilaktycznego pn. „Powiatowy Program Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli” jasielska komenda otrzymała elementy odblaskowe, filmy profilaktyczne oraz strój policyjnego misia. Przedmioty te będą wykorzystywane w prowadzonych przez policję działaniach profilaktycznych, których głównym celem jest kreowanie wśród dzieci, młodzieży oraz osób starszych, właściwych postaw gwarantujących bezpieczeństwo w wielu obszarach i dziedzinach życia.

Podziękowania od Policji dla Starosty jasielskiego

Dobra współpraca pomiędzy policją, a samorządem powiatowym przyczynia się do poprawy stanu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnie artykuły