wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dni Jasła 2018 – sobota

Pierwszy dzień koncertów za nami!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Pierwsze koncerty Dni Jasła za nami. Pomimo tego, że pogoda nie dopisała jaślanie bawili się świetnie. Najpierw w rytmach reggae i ska rozgrzewała publiczność Cała Góra Barwinków. Gwiazdą wieczoru, na którą fani czekali pod sceną już godzinę wcześniej, aby tylko zająć jak najlepsze miejsce, była Margaret.

Początki zespołu Cała Góra Barwinków sięgają 1998 roku. Jednak skład zespołu zmieniał się przez lata i obecnie tworzą go: Maciek Kulej, Artur Wilk, Karol Ryś, Daniel Michoń, Kuba Kaczmarek, Tomek Kaczmarek, Paweł Tyrała, Kuba Syguda.

Muzyka zespołu bazuje przede wszystkim na reggae i ska, ale usłyszeć można też dźwięki takich stylów muzycznych jak swing, funk, soul czy pop.

Ich znakiem rozpoznawczym jest wysunięta na pierwszy plan, rozbudowana sekcja dęta. W 2014 roku Cała Góra Barwinków wzięła udział w 4 edycji programu X Factor. Zespół ma na swoim koncie już 4 albumy.

Margaret, jak na popową wokalistkę przystało, z miejsca porwała publiczność swoją sceniczną energią i rytmiczną muzyką. Jasielska publiczność usłyszała największe hity piosenkarki. Efekt wizualny wzmocniła fantastyczna gra świateł na scenie.

Muzyka towarzyszyła Margaret już od dziecka. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie klarnetu i saksofonu. Jednak to nie gra na instrumentach, a śpiew stał się jej pasją.

Debiutancki minialbum All I Need ukazał się w 2013 roku. Pochodzący z niej singiel Thank You Very Much był trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013. Singiel Cool Me Down, pochodzący z pierwszego studyjnego albumu Add the Blonde wydanego w 2014 roku, pokrył się podwójną platyną. Kolejne dwa albumy to Just the Two of Us (2015) oraz Monkey Business (2017).

Margaret jest laureatką nagród, takich jak: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły