wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

Dni Jasła 2018 – sobota

Pierwszy dzień koncertów za nami!

Wyróżnione

Redakcja
Redakcja
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Pierwsze koncerty Dni Jasła za nami. Pomimo tego, że pogoda nie dopisała jaślanie bawili się świetnie. Najpierw w rytmach reggae i ska rozgrzewała publiczność Cała Góra Barwinków. Gwiazdą wieczoru, na którą fani czekali pod sceną już godzinę wcześniej, aby tylko zająć jak najlepsze miejsce, była Margaret.

- Reklama -

Początki zespołu Cała Góra Barwinków sięgają 1998 roku. Jednak skład zespołu zmieniał się przez lata i obecnie tworzą go: Maciek Kulej, Artur Wilk, Karol Ryś, Daniel Michoń, Kuba Kaczmarek, Tomek Kaczmarek, Paweł Tyrała, Kuba Syguda.

Muzyka zespołu bazuje przede wszystkim na reggae i ska, ale usłyszeć można też dźwięki takich stylów muzycznych jak swing, funk, soul czy pop.

Ich znakiem rozpoznawczym jest wysunięta na pierwszy plan, rozbudowana sekcja dęta. W 2014 roku Cała Góra Barwinków wzięła udział w 4 edycji programu X Factor. Zespół ma na swoim koncie już 4 albumy.

Margaret, jak na popową wokalistkę przystało, z miejsca porwała publiczność swoją sceniczną energią i rytmiczną muzyką. Jasielska publiczność usłyszała największe hity piosenkarki. Efekt wizualny wzmocniła fantastyczna gra świateł na scenie.

Muzyka towarzyszyła Margaret już od dziecka. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie klarnetu i saksofonu. Jednak to nie gra na instrumentach, a śpiew stał się jej pasją.

Debiutancki minialbum All I Need ukazał się w 2013 roku. Pochodzący z niej singiel Thank You Very Much był trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013. Singiel Cool Me Down, pochodzący z pierwszego studyjnego albumu Add the Blonde wydanego w 2014 roku, pokrył się podwójną platyną. Kolejne dwa albumy to Just the Two of Us (2015) oraz Monkey Business (2017).

Margaret jest laureatką nagród, takich jak: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -Odnowa biologiczna Jasło. Masaż orientalny

Ostatnie artykuły