wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dni Jasła 2018 – niedziela

Soliści JDK, Roksana Węgiel, Kobranocka i Kombii!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Niedzielna odsłona Dni Jasła rozpoczęła się występami młodych Jaślan. Zaprezentowali się soliści i tancerze JDK, Michał Babiarz, Ola Tocka z zespołem, Mateusz Balcerek i na finał Roksana Węgiel.

Roksana wykonała swój pierwszy singiel Żyj oraz zaprezentowała dwa nowe, które dopiero zostaną wydane. Nie mogło również zabraknąć Halo Beyonce, które otworzyło jej drogę do The Voice Kids oraz Purple Rain wykonanego podczas finału programu. Roksana oczarowała publiczność fenomenalnym wykonaniem Jeszcze w zielone gramy, utworu skomponowanego przez Jerzego 'Dudusia’ Matuszkiewicza.

Pierwszą gwiazdą wieczoru był zespół Kobranocka. Chociaż grają razem już ponad 30 lat i jak sami zażartowali „Przyjechaliśmy do was z domu starców”, to ich muzyka nie starzeje się i sięgają po nią kolejne pokolenia. Było rockowo, było punkowo i było z humorem.

Usłyszeliśmy najbardziej znane przeboje, w tym: List z pola boju, Hipisówka, I nikomu nie wolno się z tego śmiać, Boję się, Daj na tacę, Mówię ci że.

Był oczywiście bis i pozostawiona na sam koniec, wyczekiwana przez wszystkich, najbardziej znana piosenka zespołu – Kocham cię jak Irlandię.

Drugą gwiazdą niedzielnego świętowania był zespół Kombii. Został on założony w 2003 roku przez trzech byłych członków zespołu Kombi. Z uwagi na to, że posiadający prawa autorskie do nazwy i logotypu „Kombi” założyciel pierwotnego zespołu nie został zaproszony do nowo powstałej formacji, to występuje ona pod nazwą Kombii.

Jasielska publiczność usłyszała stare dobre przeboje takie jak Black and white, Hotel moich snów, Słodkiego miłego życia czy Nasze rendez vous.

Niespodzianką okazała się inicjatywa Czarnych Jasło, którzy za pomocą transparentu i rac skutecznie zwrócili na siebie uwagę. Wokalista Kombii – Grzegorz Skawiński otrzymał od nich pamiątkową koszulkę. Brawo Czarni Jasło!

Czarni Jasło - Grzegorz Skawiński KOMBII
Fot. Grzegorz Frączek
Kombii - Dni Jasła 2018
Fot. Grzegorz Frączek

Czarni Jasło - Grzegorz Skawiński KOMBII

Dni Jasła 2018 zakończyły się pokazem sztucznych ogni.

Pełna galeria z Dni Jasła 2018

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły