wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Długie kolejki do jasielskiego ZUS-u. „Trzeba wyczekać swoje”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle ustawiają się codziennie długie kolejki interesantów. Epidemia koronawirusa zaburza funkcjonowanie wszystkich publicznych instytucji. Ile trzeba czekać w kolejce do jasielskiego oddziału ZUS?

Czekam już 15 minut, ale to nie jest długo. W środku też są ludzie. Mam nadzieję, że w ciągu 30 minut wystoję swoje i w końcu będę to miała z głowy. Tak, bardzo mnie to denerwuje, ale to jest epidemia. Takie są wymogi. Nie wiem czyje wymogi. Po prostu tak trzeba. Trzeba wyczekać swoje.

- Reklama -

Dla niecierpliwych podpowiadamy jak skontaktować się z lokalnym odziałem ZUS. Zgodnie z instrukcjami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych:

W związku z działaniami profilaktycznymi, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce, zwracamy się do klientów ZUS z prośbą o ograniczenie bezpośrednich wizyt w placówkach Zakładu.

W przypadku potrzeby kontaktu z nami prosimy o korzystanie z:

 • informacji telefonicznej (tel. 22 560 16 00 – konsultanci są dostępni w dni robocze pon. – pt. godz. 7.00 – 18.00) po wybraniu „0” (połączenie z konsultantem), należy wybrać odpowiedni temat rozmowy:
  • 1 – Pomoc techniczna i obsługa e-ZLA,
  • 2 – Renty i emerytury,
  • 3 – Zasiłki,
  • 4 – Informacje dla ubezpieczonych,
  • 5 – Informacje dla płatników,
  • 7 – Ulgi i umorzenia oraz zawieszenie działalności
  • 9 – Zasiłek opiekuńczy i świadczenia z powodu poddania się kwarantannie lub izolacji
 • komunikacji mailowej – adres e-mail do zapytań ogólnych cot@zus.pl
- Reklama -

Podobne artykuły

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ToMi
25 września, 2020 01:06

Wszyscy Urzędnicy powinni również robić zakupy drogą e-mailową, a Biedronka powinna dla nich uruchomić specjalną linię telefoniczną.

czytelniczka
25 września, 2020 20:04

Dziwne, że tylko o powiecie wszędzie pisali, a jak widać kolejki są też w innych urzędach. Nie ma obiektywnych mediów w Jaśle. Tu piszą o ZUS-ie, a gdzie indziej chcą dokopać staroście. Czemu 4u robiąc zdjęcia kolejki do wydziału komunikacji nie zrobiło przy okazji (to parę metrów dalej) zdjęcia kolejki do ZUS? Czemu mojejaslo nie napisało nic o kolejkach do wydz. komunikacji? Jesteście żałośni.

Mira
28 września, 2020 21:35

Wszyscy bez maseczki

K.D.
25 września, 2020 10:33

To są kolejki ? 9 osób ? Więcej ci sie nie dało sfotografować? to przyńdź trochę wcześniej do starostwa i zrób zdjęcie ile tam do twojego pawlusia stoi w kolejce.

Witold
25 września, 2020 13:00
Odpowiedź na  K.D.

Wszędzie w urzędach jest masakra. A spróbujcie iść do PKO koło dworca. Nic tylko czekanie w kolejkach. Zamiast się licytować u kogo są dłuższe kolejki to trzeba wszędzie równo cisnąć żeby coś z tym w końcu zrobili. A nie tylko bo to wina Pawlusia i tam w powiecie to siedzibą zła

covid
25 września, 2020 18:01
Odpowiedź na  K.D.

za dwa tygodnie kolejki będą do aptek a nikt do urzędów nie bedzie chodził

- Reklama -

Ostatnie artykuły