wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dlaczego warto przeczytać serię książek Rodzina Monet?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Szukasz fascynującej serii książek przygodowych i emocjonujących zarazem, ale nie masz pomysłu po jaką lekturę sięgnąć? Poznaj przygody Hailie, zawartej w tomach książki Rodzina Monet i spędź te wiosenno-letnie popołudnia w klimacie zaskakujących wydarzeń. Niech to będzie czas spędzony z książką niosącą za sobą ważne wartości rodzinne, przyjacielskie i życiowe sentencje.

Rodzina Monet – co to za seria książek? Sprawdź dlaczego warto je przeczytać!

Rodzina Monet to trzy fascynujące tomy przygód 15 letniej dziewczynki Hailie. Ta młoda i nieśmiała osoba traci rodziców i z dnia na dzień staje się sierotą, która z aktualną sytuacją musi zmierzyć się na własną rękę. W praktyce okazuje się, że nie zawsze będzie lekko, łatwo i z górki. Młoda dziewczyna ze skromnego domu przenosi się bowiem do willi w Pensylwanii, w której mieszkają jej nowo poznani bracia cechujący się posiadaniem sporego bogactwa.

Ilość pieniędzy posiadanych przez braci sprzyja poznawaniu zupełnie innego świata, życia i dostępu do przygód, w których Hailie nigdy wcześniej nie miała możliwości wzięcia udziału.

Życie braci to jednak nie tylko błogie korzystanie z majątku, ale również i co ważne także sekrety i życie w tajemnicy. Czy Hailie odnajdzie się w takim świecie? O tym dowiemy się na kolejnych stronach przygód dziewczynki, ale nie od razu w pierwszym tomie wszystko będzie jasne. Po odkrycie wszystkich aspektów takiego życia będzie trzeba dobrnąć dopiero w 3 serii powieści o nazwie „Perełka. Rodzina Monet„, której premiera odbędzie się już w maju.

Rodzina Monet – komu na pewno się spodoba? Czy Ty kwalifikujesz się do grupy czytających?

Nieważne, czy lubisz książki przygodowe, czy jest Ci wszystko jedno w jakim tonie przypadnie kolejna powieść. Rodzina Monet na pewno przypadnie do gustu każdemu kto lubi czytać książki przygodowe, emocjonalne i poznawcze. Seria tomów to bowiem także świetna przechadzka po emocjach, które towarzyszą każdemu z nas, a na które też można się natknąć wówczas, gdy spotyka nas trudne wydarzenie w życiu.

Trauma, jaką wywołuje śmierć bliskiej osoby może wywołać różne odczucia, z którymi musi się mierzyć tylko na pozór Hailie. W praktyce, główną bohaterką powieści może się przecież stać każdy z nas.

Rodzina Monet z punktu psychologicznej analizy? Jakie emocje wywołuje?

Tak, ta powieść sprawdzi się również w przypadku tych osób, które starają się odkryć siebie i prowadzą wędrówkę w głąb własnego siebie. Okazuje się bowiem, że nie każdy potrafi taką przechadzkę wykonać, a co ważne nie wie, jak poradzić sobie w obliczu tak sporych emocji i wrażeń, które trzeba przeżyć. Haili to przykład tego, jak odnieść się do trudnych wyzwań, sytuacji życiowych i wzór tego, jak odkryć moc w swoim ciele. Postać doda pewności siebie niejednej osobie i umożliwi podniesienie się z kolan po trudnym wydarzeniu z życia.

Czy Rodzina Monet sprawdzi się w Twoim przypadku? Przeczytaj dostępne recenzje, by przekonać się o czym dokładnie będą kolejne tomy i sprawdź, którym z głównych bohaterów jesteś. To może być Twoja indywidualna, przyjemna i ciekawa podróż w głąb siebie.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły