wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Czy OSP Tarnowiec będzie mieć nowy samochód ratowniczo-gaśniczy 4×4?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Starosta Jasielski Adam Pawluś razem z Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Jasielskiego Janem Muzyką złożyli wczoraj wizytę u Marszałka Marka Kuchcińskiego.

Jan Muzyka podziękował Panu Marszałkowi za pomoc w pozyskaniu środków dla Gminy Tarnowiec w ramach Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych oraz poprosił o poparcie wniosku OSP Tarnowiec na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (4×4). 

Pan Jan Muzyka już wcześniej czynił starania o pozyskanie środków na rozbudowę, termomodernizację, montaż fotowoltaiki oraz zagospodarowanie terenu wraz z budową miejsc postojowych przy 5 szkołach i urzędzie gminy Tarnowiec. Celem zadania jest podniesienie efektywności energetycznej, poprawa bezpieczeństwa oraz dostosowanie budynków dla osób niepełnosprawnych.

Przypominamy, że Gmina Tarnowiec otrzymała w zeszłym roku 1 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Teraz, dzięki staraniom Pana Jana Muzyki i wsparciu parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości, a w szczególności Marszałka Marka Kuchcińskiego, udało się pozyskać kolejne 2 mln zł.

Kolejną dobrą wiadomością jest udzielenie poparcia przez Marszałka Kuchcińskiego dla wniosku OSP Tarnowiec na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego (4×4).

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
lol
4 kwietnia, 2021 11:46

Żenada… Samolotm przyleciał ?? Prosto z domu publiczngo ?

- Reklama -

Ostatnie artykuły