wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

Czy możliwa jest przestrzeń dla organizacji pozarządowych na Podkarpaciu?

Wyróżnione

Redakcja
Redakcja
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Tak, dzięki Stacji NGO’s!

Właśnie ruszył ambitny projekt pod nazwą Stacja NGO’s, dzięki któremu swoje miejsce mogą znaleźć organizacje pozarządowe z terenu województwa podkarpackiego. Młode ngo’sy, które co dopiero zaczynają swoją działalność nie mają zbyt wielu środków na swoim koncie bankowym.

- Reklama -

Ograniczają się do skromnych składek członkowskich bądź niewielkiego funduszu założycielskiego. Środki te uniemożliwiają praktyczną działalność i zdane są na łaskę bądź niełaskę prawdziwej rzeczywistości. Władze i członkowie tychże podmiotów mają głowy pełne pomysłów, które zderzają się ze ścianą blokującą ich działania. Wynajęcie sali w celu organizacji szkolenia, debaty, czy też konferencji kosztuje i nie jest małym wydatkiem. Dlatego, aby pomóc w rozwoju organizacjom z Podkarpacia powstał projekt Stacji NGO’s, który odciąży w pewnym stopniu młode, początkujące ngo’sy. Dzięki nam organizacje pozarządowe będą mogły prowadzić:

  • Szoklenia
  • Debaty
  • Konferencje 

inne inicjatywy o rozmaitym zakresie .Stacja NGO’s jest forum debaty i wymiany myśli. Jej celem jest rozwijać lokalną demokrację, a także społeczeństwo obywatelskie. Dlatego zachęcamy wszystkich do polubienia naszej strony facebookowej. Obserwujcie nas!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności -Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -Odnowa biologiczna Jasło. Masaż orientalny

Ostatnie artykuły