wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Czy możliwa jest przestrzeń dla organizacji pozarządowych na Podkarpaciu?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Tak, dzięki Stacji NGO’s!

Właśnie ruszył ambitny projekt pod nazwą Stacja NGO’s, dzięki któremu swoje miejsce mogą znaleźć organizacje pozarządowe z terenu województwa podkarpackiego. Młode ngo’sy, które co dopiero zaczynają swoją działalność nie mają zbyt wielu środków na swoim koncie bankowym.

Ograniczają się do skromnych składek członkowskich bądź niewielkiego funduszu założycielskiego. Środki te uniemożliwiają praktyczną działalność i zdane są na łaskę bądź niełaskę prawdziwej rzeczywistości. Władze i członkowie tychże podmiotów mają głowy pełne pomysłów, które zderzają się ze ścianą blokującą ich działania. Wynajęcie sali w celu organizacji szkolenia, debaty, czy też konferencji kosztuje i nie jest małym wydatkiem. Dlatego, aby pomóc w rozwoju organizacjom z Podkarpacia powstał projekt Stacji NGO’s, który odciąży w pewnym stopniu młode, początkujące ngo’sy. Dzięki nam organizacje pozarządowe będą mogły prowadzić:

  • Szoklenia
  • Debaty
  • Konferencje 

inne inicjatywy o rozmaitym zakresie .Stacja NGO’s jest forum debaty i wymiany myśli. Jej celem jest rozwijać lokalną demokrację, a także społeczeństwo obywatelskie. Dlatego zachęcamy wszystkich do polubienia naszej strony facebookowej. Obserwujcie nas!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności -Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły