wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Czarni Jasło z wizytą u przedszkolaków

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dla wielu z dzieci Przedszkola Miejskiego nr 13 w Jaśle ten dzień był od dawien dawna wyczekiwany. W poniedziałek do grupy „Słoneczek” dotarła wiadomość, że dziś odwiedzą ich wyjątkowi goście. W domach trwało gorączkowe poszukiwanie strojów piłkarskich, butów, malowanie twarzy oraz nauka piosenek tym razem typowo piłkarskich. Bo właśnie w tym dniu dzieci odwiedził Zarząd Jasielskiego Klubu Sportowego wraz z piłkarzami. 

Wypieki na twarzach dzieci i profesjonalne przygotowanie spotkania przez prowadzącą grupę Panią Jolę (przebrania, piosenki, Herb Czarnych w tle) lekko stremowały obecnych na spotkaniu Naszych Piłkarzy (Mikołaja Zabadałę oraz Michała Gabryela) którzy to musieli odnaleźć się w nowej dla siebie roli – animatorów. Było sporo zabawy, gry w piłkę, ale także prelekcją Prezesa Jerzego Żygłowicza o kulturze kibicowania, stadionowych zwyczajach i piłkarskim rzemiośle. Na koniec nie zabrakło także upominków które przygotowaliśmy dla Naszych młodych kibiców (a może wkrótce piłkarzy?). Dzieci otrzymały klubowe szalki oraz woreczki pełne niespodzianek.

Na koniec wszystkie zgodnie zapowiedziały, że nie mogą doczekać się już kiedy zobaczą Naszą Drużynę na Stadionie przy Śniadeckich 15, na który serdecznie ich zaprosiliśmy wraz z rodzicami.

Chcemy serdecznie podziękować Pani Urszuli Czyżowicz (Przewodniczącej os. Gamrat), Dyrektorowi Jerzemy Gajdzie oraz Pani Jolancie Roś za pomoc w organizacji tego wyjątkowego spotkania. Najlepszym podsumowaniem spotkania niech będą zdjęcia oraz okrzyk Czarni Jasło, Czarni Jasło z dziecięcych gardeł który żegnał Naszą delegację. Do młodzieży świat należy.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły