wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Chcesz wziąć udział w Giełdzie GENialnych Pomysłów dla Jasła? Wypełnij formularz!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Już dzisiaj (31 października, od godz. 14) rozpoczyna się nabór uczestników do II. edycji Giełdy GENialnych Pomysłów dla Jasła. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej Generatora Nauki GEN w Jaśle.

By wziąć udział w tym projekcie zainteresowani jaślanie, w wieku od 10 do 19 lat, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy: wybrać intersujące ich obszary projektowe oraz nauczyciela – opiekuna zespołu projektowego, pod którego opieką będą realizować swoje projekty. Nabór potrwa do 8 listopada br. (do godz. 15).

W ramach GGP uczestnicy opracowują projekty badawcze (naukowo-badawcze, społeczne i praktyczno-konstrukcyjne) dotyczące funkcjonowania miasta, a następnie prezentują je przed ekspercką komisją konkursową. Autorzy najlepszych projektów otrzymują atrakcyjne nagrody.

Lista opiekunów zespołów projektowych dostępna jest TUTAJ.

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO GIEŁDY GENIALNYCH POMYSŁÓW DLA JASŁA 2023

GGP jest przedsięwzięciem, którego celem jest popularyzacja nauki. Projekt ma także zachęcać młodych jaślan do zwrócenia uwagi na potrzeby miasta i jego mieszkańców. To bowiem od nich zależeć będzie przyszłość ich rodzinnego miasta.

Olbrzymią zaletą konkursu jest to, że biorący w nim udział uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych faktycznie angażują się w sprawy lokalne, istotne z punktu widzenia młodych jaślan.

Więcej o Giełdzie GENialnych Pomysłów dla Jasła można dowiedzieć się TUTAJ.

Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła realizowana jest w ramach przedsięwzięcia „Jasło – Miasto Wiedzy” z projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły