wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Chcesz wystąpić w filmie? TV Obiektyw poszukuje statystów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jak informuje na swoim Facebooku TV Obiektyw już za kilka dni ruszą zdjęcia do ich najnowszej produkcji „Wieleżyński – alchemik ze Lwowa”.

Film będzie poświęcony pionierowi światowego gazownictwa – Marianowi Wieleżyńskiemu. W tytułowej roli zobaczymy Wojciecha Zielińskiego. Sponsorem głównym filmu jest PGNiG.

Za kilka dni ruszają zdjęcia do najnowszej produkcji Telewizji Obiektyw

Za kilka dni ruszą zdjęcia do najnowszej produkcji Telewizji Obiektyw – "Wieleżyński – alchemik ze Lwowa". Film poświęcony będzie pionierowi światowego gazownictwa – Marianowi Wieleżyńskiemu. W tytułowej roli zobaczymy Wojciecha Zielińskiego. Sponsorem głównym filmu jest PGNiG.

Opublikowany przez Telewizja Obiektyw Wtorek, 25 sierpnia 2020

W związku z tym TV Obiektyw poszukuje statystów. Każdy, kto będzie chciał przenieść się do początku XX wieku i poczuć magię tamtych lat powinien zgłosić swoją kandydaturę na adres wielezynski@tvobiektyw.pl (w tytule: statysta Jasło). W zgłoszeniu należy przesłać zdjęcia twarzy i sylwetki w dobranym stroju oraz podać swoje wymiary i nr telefonu.

Zachęcamy do udziału!

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
30 sierpnia, 2020 20:04

Do kiedy można się zapisać jako statysta??

- Reklama -

Ostatnie artykuły