wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Bombki choinkowe w Muzeum Regionalnym w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zobaczcie jak powstają bombki choinkowe w Muzeum Regionalnym w Jaśle!

Muzeum Regionalne w Jaśle wraz z Zakładem Ozdób Choinkowych DAGMARA zorganizowało w ubiegły piątek warsztaty dekorowania bombek choinkowych. Działająca w Jaśle od prawie 40 lat firma zapewniła bombki choinkowe w różnych wielkościach i kolorach oraz przeróżne materiały dekoracyjne. Przede wszystkim jednak aż 6 pań dekoratorek poświęciło swój czas by pokazać uczestnikom różne techniki zdobienia i podzielić się swoim doświadczeniem. Warsztaty były nieodpłatne i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Niewątpliwą atrakcją była możliwość pracy na profesjonalnych materiałach.

Zobacz również Bombkowe Jasło!

Okazało się, że zdobienie bombek nie jest takie łatwe i nawet narysowanie prostej kreski może okazać się problematyczne. Atmosfera podczas wspólnej pracy była jednak doskonała. Prowadzące pokazały w jaki sposób nanosić proste motywy, brokat, czy błyszczące kamyczki. Co ambitniejsi malowali bardziej wyrafinowane dekoracje. Oprócz okrągłych bombek, można było też ozdobić tzw. kształtki: serduszka, pierniczki, gwiazdki, czy jeżyki. Każdy wyszedł z zajęć nie tylko uśmiechnięty, skrząc się od brokatu, ale z własnoręcznie dekorowanymi ozdobami, które nie tylko będą pamiątką świetnie spędzonego czasu, ale też, mamy nadzieję, zainspirują do kontynuowania zabawy w gronie rodziny.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły