wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Bogdan Rzońca nominowany do tytułu Osobowości Roku 2020

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kapituła Redakcji „Gazety Codziennej Nowiny” jak co roku nominowała kandydatów do tytułu Osobowości Roku. W plebiscycie można zostać uhonorowanym w jednej z pięciu kategorii. Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Rzońca otrzymał nominację w dziedzinie Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Jak możemy przeczytać na stronie nowiny24.pl Bogdan Rzońca został doceniony za pracę na rzecz rozwoju Podkarpacia, dobro czynione dla ludzi, serce i zrozumienie dla potrzebujących. A w szczególności za zaangażowanie w rozwój i pomoc Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, Fundacji Iskierka oraz wsparcie dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle w trudnym okresie walki z pandemią.

Większość polityków wykazuje się takim zaangażowaniem tylko w krótkim okresie kampanii wyborczej. Natomiast Europoseł Bogdan Rzońca pracuje tak, jakby nie był świadomy tego, że wybory już dawno się odbyły. Zapytaliśmy Posła jak udaje mu się przy tak intensywnej pracy pogodzić życie rodzinne z zawodowym.

Pomoc potrzebującym daje mi satysfakcję. Niczego nigdy nie obiecuję bezpodstawnie i nie poprzestaję na pojedynczych działaniach. Nie odpuszczam! Wszyscy mamy problemy i wiem że pomoc bliźniemu naprawdę zwraca się. A jeśli inni cieszą się, że mogłem im pomóc to właśnie to dodaje mi sił. Od zawsze z żoną wpłacamy na różne akcje charytatywne, cieszymy się gdy zdrowieją i uśmiechają się dzieci. Potrzeby ludzkie mobilizują mnie, obojętnie czy dotyczą dróg, szkół czy zdrowia.

Praca na rzecz rozwoju Podkarpacia to także praca na rzecz powiatu jasielskiego. Pomoc i wsparcie okazane samorządom umożliwiły realizację wielu ważnych inwestycji. Bogdan Rzońca konsekwentnie realizuje swój program koncentrując się na gospodarce, miejscach pracy i infrastrukturze. Rozbudowa sekcji i zwiększenie miejsc pracy w PKP Cargo Jasło (która była przewidzianej do likwidacji), nowa Komenda Powiatowa Policji, czy wsparcie udzielone jasielskiemu szpitalowi to tylko niektóre z jego działań.

Zachowam w pamięci Pana skuteczność w działaniu. Jeśli w krośnieńskiej uczelni coś się udało, to ma Pan Poseł swój niemały w tym udział

Rektor KPU w Krośnie, Prof. dr hab. Grzegorz Przebinda

Bogdan Rzońca potrafi także skutecznie promować nasz region. Jakiś czas temu zwrócił się do lokalnych samorządów z wnioskiem o pozwolenie na wykorzystanie herbów, które teraz wypełniają całą ścianę jego poselskiego biura w Brukseli. Widać je w tle każdego wystąpienia i konferencji. Czasami wystarczą proste działania. Chcieć to móc.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek78
16 kwietnia, 2021 21:57

Ma zdrowie, determinacje i odporność psychiczną. Nie patrzy na szczekaczki tylko idzie do przodu. Ale niestety sam jeden Rzońca świata nie naprawi.

wir
18 kwietnia, 2021 12:28

Nowiny ze stajni Obajtka. Swój chwali swojego. Osobowością roku został też mikrus Kaczyński. Wybrały go Kluby Gazety Polskiej. Jakie zaskoczenie !

- Reklama -

Ostatnie artykuły