wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strona głównaAktualnościBilans dwulatka, czyli urodzinowe podsumowanie portalu Moje Jasło

Bilans dwulatka, czyli urodzinowe podsumowanie portalu Moje Jasło

-

Kochani Czytelnicy, mija dwa lata odkąd istnieje portal Moje Jasło! Chcemy Wam bardzo podziękować, za to, że nas czytacie i że jest was coraz więcej! Sprawdzanie ile osób weszło w ciągu dnia na Moje Jasło stało się dla nas nałogiem. Wasze zainteresowanie daje nam ogromną satysfakcję.

Portal powstał spontanicznie i nikt nie wróżył mu sukcesu, jednak po pierwszym roku ilość użytkowników i odsłon dała nam siłę, by działać dalej. Cały czas chcemy udoskonalać sposób i formę przekazywanych informacji, dlatego też zaszły u nas pewne zmiany.

Moje Jasło się zmienia

Odświeżyliśmy stronę główną i dodaliśmy nowe funkcjonalności. Mamy kilka rodzajów artykułów różniących się od siebie wyglądem i układem treści. Wdrożyliśmy popularny system komentarzy Discuz, który umożliwia komentowanie anonimowe lub jawne poprzez logowanie za pośrednictwem Facebooka. Można również oceniać komentarze, a żeby było sprawiedliwie osobno podajemy liczbę negatywnych i pozytywnych ocen!

Specjalnie dla waszej wygody używamy osobnej mobilnej wersji strony, która jest prosta, szybka i intuicyjna. Dzięki błyskawicznemu wczytywaniu wykorzystanie pakietu internetowego będzie niższe! Wyniki narzędzia do testowania szybkości stron Google mówią same za siebie. Zresztą sprawdźcie sami!

Wdrożyliśmy również system, który wysyła powiadomienia o nowych artykułach na Wasze komputery i smartfony. Niestety okazał się on niewypałem. Po miesiącu działania zapisało się do niego zaledwie 3000 użytkowników. Zachęcamy do subskrybowania i obiecujemy, że będziemy Wam wysyłać tylko najważniejsze newsy o nadchodzących wojnach, kataklizmach lub o podwyżkach podatków od nieruchomości 😊

A tak na serio, każde ostrzeżenie dotyczące zmian pogodowych pojawi się na waszym smartfonie bez potrzeby wchodzenia na stronę. Niczym innym nie będziemy zaprzątali Wam głowy.

Zdobywamy przyjaciół!

W przeciągu tego czasu udało nam się zawrzeć wiele przyjaźni. Cieszymy się, że mogliśmy zrobić wywiad z Przemysławem Saletą i przy okazji poznać wspaniałych ludzi z klubu Spartan Jasło Fight Club. Jesteśmy pewni, że będziemy mieli niejedną okazję, żeby opisać ich kolejne sukcesy.

Wspaniałym uczuciem jest oglądanie naszego logo na biletach i plakatach JKS Czarnych 1910 Jasło! To dla nas wielki zaszczyt i przyjemność publikować fotorelacje z meczy klubu o tak długiej tradycji. Czujemy się częścią tej wielkiej biało-czarnej rodziny.

Dziękujemy również Akademii Sportów Walki Judo Jasło! Kolejny przykład na to, że w naszym mieście jest dobry klimat do sportu.

Warto też wspomnieć o ludziach, którzy byli z nami w ciągu tych dwóch lat i zawsze nas wspierali:

I na samym końcu pierwsza osoba, która uwierzyła w nasz sukces – Agnieszka Sobczyk. Młoda, energiczna radna, na którą zawsze można liczyć.

Kto nas odwiedza?

Moje Jasło zdominowały kobiety! Stanowią one aż 60,1% naszych czytelników. Natomiast najliczniejszą grupą wiekową jest przedział 25-34 lat.

Nasi czytelnicy to przede wszystkim jaślanie, ale nie brakuje również czytelników z całej Polski i zagranicy. Użytkowników z zagranicy mamy ok. 11,83% i pochodzą oni głownie ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Mamy nadzieję, że za parę lat dotrzemy nawet do Chin chyba, że wcześniej Chiny dotrą do nas….

Zachęcamy Was do dzielenia się opiniami w komentarzach. Czego Wam brakuje i co jeszcze chcielibyście zmienić?

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jasło
zachmurzenie duże
18.7 ° C
19.2 °
16.5 °
79 %
1.1kmh
97 %
czw.
18 °
pt.
24 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
23 °