wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Biblioteka zawsze po drodze – projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację działań promujących czytelnictwo, a także wzmacniających rolę biblioteki jako jednego z ważnych ośrodków lokalnego życia kulturalnego. Nasz projekt uzyskał drugi wynik na liście na ponad 700 wniosków!

Celem projektu „Biblioteka zawsze po drodze” jest inicjowanie kontaktów z książką, zachęcanie do aktywnego spędzania czasu z lekturą oraz popularyzowanie idei biblioteki jako miejsca żywego, przyjaznego, sprzyjającego rozwojowi mieszkańców miasta i regionu na wielu płaszczyznach życia.

W roku jubileuszu 75-lecia istnienia jasielskiej Biblioteki szczególnie ważne jest dla nas wzmocnienie relacji między naszą instytucją a lokalną społecznością. W programie znajdą się działania skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów: spotkania autorskie, warsztaty, konkurs dla młodzieży oparty na literaturze i twórcze działania czytelnicze, które odbywać się będą w siedzibie biblioteki i w przestrzeni miejskiej.

O wszystkich działaniach informować będziemy na bieżąco na stronie www.mbp.jaslo.pl, na naszych fanpage’u na Facebooku, a także poprzez lokalne media.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury.

ŹródłoMBP w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły