wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

„Biała Sobota Urologiczna” w nowej poradni urologicznej w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

22 stycznia Szpital Specjalistyczny w Jaśle, w Poradni Urologicznej przy ulicy Chopina, zorganizował „Białą Sobotę Urologiczną”, podczas której można było uzyskać bezpłatną konsultację urologiczną.

Z okazji tej skorzystało 19 osób. Pacjenci, którzy zgłosili się na konsultacje otrzymali pisemną informację dla lekarza POZ, aby tam kontynuować dalsze leczenie.

Pacjenci mogą leczyć się w Poradni Urologicznej szpitala, która mieści się przy ul. Chopina 38. Poradnia posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego też leczenie w niej jest bezpłatne – wymaga jedynie skierowania od lekarza rodzinnego.

Jest ona czynna w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00. Zarejestrować się do niej można dzwoniąc pod numer telefonu 13 446 77 00 lub osobiście.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle planuje uruchomienie w drugiej połowie br. pododdziału urologicznego, gdzie będą wykonywane zabiegi urologiczne.

Gośćmi Białej Soboty Urologicznej byli: Bogdan Rzońca – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Alicja Zając – Senator RP, Wojciech Zając – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Adam Pawluś – Starosta Jasielski oraz Dariusz Sobieraj – kierownik Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej krośnieńskiego szpitala.

W sobotę w budynku Poradni Specjalistycznych działał także Punkt Szczepień Covid-19, z którego skorzystało 24 osoby.

ŹródłoSP w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły