wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

„Bezpieczny Powrót do Szkół” w Powiecie Jasielskim

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Rząd RP z Agencji Rezerw Materiałowych przekazał ponad 4,5 tysiąca litrów płynu do dezynfekcji oraz 17250 sztuk maseczek ochronnych dla szkół w Powiecie Jasielskim. W dniu 28 sierpnia br. obok budynku Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle odbył się oficjalny odbiór płynów dezynfekujących oraz środków bezpieczeństwa.

Za rozprowadzenie środków bezpieczeństwa odpowiedzialna jest Państwowa Straż Pożarna w Jaśle oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Powiatu Jasielskiego.

„Bezpieczny Powrót do Szkół” w Powiecie Jasielskim
www.powiat.jaslo.pl

Starosta Jasielski Adam Pawluś w imieniu Zarządu Powiatu oraz dyrekcji i młodzieży jasielskich szkół złożył podziękowanie na ręce Piotra Śmietany, Komendanta PSP w Jaśle, za wsparcie w przygotowywanie bezpiecznego powrotu młodzieży do szkół. Starosta Jasielski podkreślił także, że trzeba apelować do rodziców, żeby wspólnie zapewnić bezpieczeństwo w szkołach jasielskich, ponieważ to bardzo ważne, aby młodzież mogła wrócić do szkoły – Jest to niezwykle ważne, aby te środki, które dostarcza straż pozwoliły na zapobieganie epidemii, oraz zajęcia mogły się bezpiecznie odbywać. Ryzyko jest wielkie, mam nadzieje, że uda się zapewnić bezpieczeństwo w szkołach. Będziemy apelować do rodziców żeby dzieci, które mają objawy, kaszel lub gorączkę, pozostały w domu – aby wcześniej je zbadać i izolować.

Powiat Jasielski jest zieloną strefą w związku z koronawirusem, co oznacza, że nie jest zagrożony w sposób szczególny epidemią. Aby utrzymać ten stan niezbędne są środki bezpieczeństwa, m. in. takie jakie otrzymaliśmy od polskiego rządu.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły