5.2 C
Jasło
20 sierpnia 2022, sobota

Aż 129 uczniów jasielskich szkół podstawowych otrzymało Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Aż 129 uczniów jasielskich szkół podstawowych otrzymało w tym roku Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Najcenniejsza z nich wszystkich statuetka Bartłomieja z Jasła trafiła do Igora Sudyki – ucznia klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 2. Nagrody przyznane zostały w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Jaśle za wyniki w nauce i za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

Nagrodę Bartłomieja z Jasła otrzymują uczniowie, którzy uzyskali co najmniej czterokrotnie tytuł laureata w konkursach interdyscyplinarnych, przedmiotowych, tematycznych na szczeblu co najmniej wojewódzkim, olimpiadach interdyscyplinarnych, przedmiotowych, tematycznych co najmniej drugiego stopnia. 

Nagroda Bartłomieja z Jasła

Igor Sudyka, uczeń klasy VII (Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle). Igor jest stypendystą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu” za wybitne osiągnięcia naukowe. Najważniejsze osiągnięcia: Finalista XVII  Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów organizowanej przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej, Laureat XXI  Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji organizowanego przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Laureat Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Politechnikę Wrocławską, Laureat Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego „Banachiada” organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „1 z 10” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie, Laureat XX Jasielskiego Konkursu Matematycznego im. Hugona STEINHAUSA – dla klas 1 szkół średnich organizowanego przez I LO w Jaśle, Laureat XX Jasielskiego Konkursu Matematycznego im. Hugona STEINHAUSA – dla klas 8 szkół podstawowych organizowanego przez SP nr 2 w Jaśle, Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Akademię Nauk Stosowanych w Tarnowie, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Laureat 3 Wojewódzkiego konkursu chemicznego organizowanego przez I LO w Krośnie, Laureat Powiatowego Konkursu Chemicznego „Młody chemik eksperymentuje” organizowanego przez I LO w Jaśle, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Statuetka Bartłomieja z Jasła trafiła do Igora Sudyki

Nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe

Nagrodę za wybitne osiągnięcia naukowe mógł otrzymać uczeń, który uzyskał co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania i średnią ocen 4,5 oraz uzyskał co najmniej 1 tytuł laureata w konkursie interdyscyplinarnym, przedmiotowym, tematycznym na szczeblu co najmniej wojewódzkim lub w olimpiadzie interdyscyplinarnej, przedmiotowej, tematycznej co najmniej drugiego stopnia organizowanych zgodnie z rozporządzeniem MENiS z 29 stycznia 2002 r.

Antoni Baciak (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureat Konkursu z historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Maria Czyżowicz (Szkoła Podstawowa nr 1) – Laureat Konkursu z informatyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Łukasz Hendzel (Szkoła Podstawowa nr 2) –  Laureat Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Patryk Kajor (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureat Konkursu z biologii i chemii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Antoni Krajewski (Szkoła Podstawowa nr 4) – Laureat Konkursu z biologii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Piotr Lechowski (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureat XXVII Edycji Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia; Ida Lenar (Szkoła Podstawowa nr 6) –  Laureat Konkursu z języka polskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Jakub Lewandowski (Szkoła Podstawowa nr 4) –  Laureat VI Edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, Antoni Moskal (Szkoła Podstawowa nr 12) –  Laureat Konkursu z informatyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Szymon Nowosielski (Szkoła Podstawowa nr 2) –  Laureat Konkursu z matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Anna Świetlicka (Szkoła Podstawowa nr 2) –  Laureat Konkursu z języka polskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Gabriela Waśko (Szkoła Podstawowa nr 2) –  Laureat Konkursu z języka polskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Nagrody za wyniki w nauce

Nagroda Burmistrza za wyniki w nauce mogła zostać przyznana uczniowi, który uzyskał wzorową ocenę z zachowania oraz średnią ocen 5,7 w klasie V; 5,6 w klasie VI i 5,4 – klasach VII-VIII.

Anna Bąk Szkoła Podstawowa nr 2, Maciej Biedroński Szkoła Podstawowa nr 4, Michał Bosak Szkoła Podstawowa nr 12, Michał Brożyna Szkoła Podstawowa nr 2, Kamila Buglewicz Szkoła Podstawowa nr 4, Gloria Chmiel Szkoła Podstawowa nr 2, Martyna Cholewiak Szkoła Podstawowa nr 10, Emilia Cioś Szkoła Podstawowa nr 10; Oliwia Ciuła Szkoła Podstawowa nr 6, Diana Czech Szkoła Podstawowa nr 1, Norbert Czerwonka Szkoła Podstawowa nr 1, Szymon Czyżowicz Szkoła Podstawowa nr 4, Zuzanna Ćmiel Szkoła Podstawowa nr 4, Julia Daniło Szkoła Podstawowa nr 6; Eryk Dobrowolski Szkoła Podstawowa nr 4, Tomasz Dobrowolski Szkoła Podstawowa nr 7, Wiktoria Dusza Szkoła Podstawowa nr 12, Filip Dybaś Szkoła Podstawowa nr 4, Filip Dziadosz Szkoła Podstawowa nr 1, Emilia Marek Szkoła Podstawowa nr 1, Dominik Faryj Szkoła Podstawowa nr 6, Lena Firak Szkoła Podstawowa nr 2, Zuzanna Gałuszka Szkoła Podstawowa nr 1, Marlena Gaweł Szkoła Podstawowa nr 1, Aleksandra Grzyb Szkoła Podstawowa nr 1, Gabriela Gustek Szkoła Podstawowa nr 2, Filip Hałucha Szkoła Podstawowa nr 2, Ewelina Hanula Szkoła Podstawowa nr 2, Olga Hap Szkoła Podstawowa nr 2, Wiktor Henzel Szkoła Podstawowa nr 4, Laura Iossa Szkoła Podstawowa nr 6, Filip Jakubiński Szkoła Podstawowa nr 8, Laura Janik Szkoła Podstawowa nr 6, Małgorzata Janik Szkoła Podstawowa nr 6, Julia Janusz Szkoła Podstawowa nr 1, Zuzanna Jasińska Szkoła Podstawowa nr 12, Emilia Jędryczka Szkoła Podstawowa nr 1, Jakub Kantor Szkoła Podstawowa nr 8, Anika Koba Szkoła Podstawowa nr 12, Adrian Kołodziej Szkoła Podstawowa nr 1, Michał Kołodziej Szkoła Podstawowa nr 1, Malwina Kopcza Szkoła Podstawowa nr 6, Natalia Kopeć Szkoła Podstawowa nr 12, Gabriela Korczykowska Szkoła Podstawowa nr 1, Nina Kordyś Szkoła Podstawowa nr 4, Olga Kordyś Szkoła Podstawowa nr 4, Wiktor Kozicki Szkoła Podstawowa nr 6, Kras Kinga Szkoła Podstawowa nr 1, Lena Kraus Szkoła Podstawowa nr 12, Tomasz Krupa Szkoła Podstawowa nr 6, Martyna Lach Szkoła Podstawowa nr 1, Latoszek Szymon Szkoła Podstawowa nr 6, Lena Lazar Szkoła Podstawowa nr 1, Julia Lepucka Szkoła Podstawowa nr 10, Julia Lisowiec Szkoła Podstawowa nr 8, Katarzyna Lisowska Szkoła Podstawowa nr 6, Julia Lubojemska Szkoła Podstawowa nr 1, Julia Machlarz Szkoła Podstawowa nr 12, Maria Macieik Szkoła Podstawowa nr 2, Anna Maczuga Szkoła Podstawowa nr 4, Igor Małecki Szkoła Podstawowa nr 1, Anna Mazan Szkoła Podstawowa nr 4, Kinga Maziarska Szkoła Podstawowa nr 1, Natalia Mączka Szkoła Podstawowa nr 8, Elżbieta Michowicz Szkoła Podstawowa nr 4, Maja Mikoś Szkoła Podstawowa nr 1, Kornelia Mikrut Szkoła Podstawowa nr 4, Gabriela Misiołek Szkoła Podstawowa nr 7, Jakub Motyka Szkoła Podstawowa nr 2, Barbara Nowak Szkoła Podstawowa nr 1, Mikołaj Okarma Zespół Szkół Społecznych, Maciej Pabisz Szkoła Podstawowa nr 2, Tymoteusz Piątek Szkoła Podstawowa nr 1, Laura Piekarz Szkoła Podstawowa nr 6, Szymon Pieszczoch Szkoła Podstawowa nr 4, Natalia Pluta Szkoła Podstawowa nr 1, Oliwia Pusz Szkoła Podstawowa nr 2, Marek Putlak Szkoła Podstawowa nr 6, Oliwia Pykosz Szkoła Podstawowa nr 4, Iga Romanek Szkoła Podstawowa nr 1, Faustyna Róg Szkoła Podstawowa nr 7, Rup Radosław Szkoła Podstawowa nr 4, Gabriela Ruwińska Szkoła Podstawowa nr 12, Blanka Smagacka Szkoła Podstawowa nr 6, Aleksandra Sochacka Szkoła Podstawowa nr 4, Natalia Sroka Szkoła Podstawowa nr 1, Paweł Stachacz Szkoła Podstawowa nr 4, Nikola Staniszewska Szkoła Podstawowa nr 6, Przemysław Stasiowski Szkoła Podstawowa nr 4, Joanna Stojek Szkoła Podstawowa nr 1, Szymon Sypień Szkoła Podstawowa nr 1, Weronika Sypień Szkoła Podstawowa nr 1, Radosław Szarzyński Szkoła Podstawowa nr 6, Janina Szmyd Szkoła Podstawowa nr 1, Adam Szpak Szkoła Podstawowa nr 4, Maksymilian Szpak Szkoła Podstawowa nr 4, Emily Świerz Szkoła Podstawowa nr 4, Julia Tarnowska Szkoła Podstawowa nr 12, Julia Tomkiewicz Szkoła Podstawowa nr 1, Paulina Tomkowicz Szkoła Podstawowa nr 4, Julia Walczak Szkoła Podstawowa nr 4, Wiktoria Warchoł Szkoła Podstawowa nr 1, Wiktoria Wielgosz Szkoła Podstawowa nr 12, Antonina Wilk Zespół Szkół Społecznych, Zuzanna Wiśniowska Szkoła Podstawowa nr 6, Maja Witusik Szkoła Podstawowa nr 12, Tomasz Wnęk Szkoła Podstawowa nr 4, Julia Wojdyła Szkoła Podstawowa nr 6, Karolina Wojnarska Zespół Szkół Społecznych, Wiktoria Woźniak Szkoła Podstawowa nr 6, Mikołaj Wójcik Szkoła Podstawowa nr 4, Bartosz Zasadny Szkoła Podstawowa nr 4, Jakub Zawisza Szkoła Podstawowa nr 4, Joanna Żądło Szkoła Podstawowa nr 1, Natalia Żegleń Szkoła Podstawowa nr 4, Natalia Żmijewska Szkoła Podstawowa nr 2.

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -Video Prezes Filmowanie Jasło

Ostatnie artykuły