wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Art Festival – nowa impreza na artystycznej mapie Polski!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

18 marca w G2A Arena w Rzeszowie-Jasionce startuje Art Festival, który objęliśmy swoim patronatem medialnym. Art Festival to wielkie wydarzenie kulturalne, które mocno wzbogaci artystyczną mapę Polski. Zagrają na nim takie gwiazdy jak Ralph Kaminski, Luxtorpeda, Karaś/Rogucki i Anka.

Art Festival to nowy, interdyscyplinarny koncept prezentujący najciekawsze zjawiska w polskiej kulturze. Festival to zróżnicowana propozycja prezentująca wartościowe projekty od popu po rock i metal. Uczestnicy imprezy zobaczą tu niekwestionowane gwiazdy polskiej muzyki niezależnej, uznane przez krytyków, ale uwielbiane też przez publiczność.

– Chcemy pokazywać najciekawsze zjawiska w kulturze najbardziej cenionych twórców, prezentować nowe, ambitne przedsięwzięcia, jednocześnie trafiając do serc publiczności, nie zamykając się w hermetycznej bańce. Głównym head linerem festivalu jest pochodzący z podkarpacia Ralph Kaminski – mówi Tomasz Dec, Dyrektor Artystyczny Art Festivalu.

Więcej informacji można zaleźć w naszym kalendarzu wydarzeń lub na Facebooku Organizatora. Bilety dostępne są tutaj: https://bit.ly/3H2OQG

Zapraszamy!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły