wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Amerykańskie klasyki w VIVO! Krosno. Zobacz wyjątkową wystawę!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kultowe modele amerykańskiej motoryzacji na wyciągnięcie ręki! Buick Skylar, Lincoln Continental czy Pontiac Catalina to tylko niektóre z klasyków, jakie do 23 października można zobaczyć w VIVO! Krosno.

Amerykańskie klasyki w VIVO! Krosno
Humvee – Hummer

Pokazy zabytkowych pojazdów w VIVO! Krosno to już tradycja. Tym razem Centrum Handlowe zabiera swoich klientów w nostalgiczną podróż do świata rodem z klasyki amerykańskiej kinematografii. Najstarsze z prezentowanych eksponatów pochodzą z lat 70. ubiegłego wieku, a większość z nich pojawiła się w niejednym filmie czy serialu.

Amerykańskie klasyki w VIVO! Krosno
Lincoln Continental

W Centrum można podziwiać m.in.: Pontiac Catalina z 1967 roku, którego projektanci inspirowali się kształtem butelki Coca-Coli, Buick Skylar z 1969 roku o unikalnej formie nadwozia, czy Lincoln Continental i Mercury Marquis z 1978 roku. To te modele możemy podziwiać w kadrach popularnych na całym świecie filmów i seriali, w tym ,,Easy Ridera”, ,,Blues Brothers”, ,,Taksówkarza”, a nawet ,,Dynastii” i ,,Miami Vice”. Z kolei na fanów militariów czeka opracowany specjalnie dla armii Stanów Zjednoczonych HMMWV z 1992 roku, który później zaczęto produkować w wersji cywilnej jako Hummer.

Amerykańskie klasyki w VIVO! Krosno
Mercury Marquis

– Wystawy zabytkowych pojazdów w VIVO! cieszą się dużym zainteresowaniem odwiedzających nasze Centrum, co inspiruje nas do podejmowania kolejnych inicjatyw. Po sukcesie poprzednich edycji, na których prezentowaliśmy rowery i motocykle w stylu retro, tym razem postawiliśmy na ikony amerykańskiej motoryzacji. Mam nadzieję, że możliwość obejrzenia kultowych pojazdów z bliska oraz zrobienia sobie z nimi pamiątkowych zdjęć uatrakcyjni pobyt klientów w naszym Centrum Handlowym – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Amerykańskie klasyki w VIVO! Krosno
Pontiac Catalina

Wystawa została zorganizowana przy współpracy z pasjonatami zabytkowej motoryzacji z Pojazdy Zabytkowe Krosno. Wszystkie prezentowane samochody są w pełni sprawne i gotowe do jazdy. Wybrane modele można nawet zakupić. Ekspozycja jest czynna do 23 października w godzinach otwarcia VIVO!, tj. 9:00-21:00.

ŹródłoVIVO! Krosno
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły