wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Aktywny wypoczynek bez wychodzenia z hotelu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W życiu każdego z nas powinien znaleźć się czas przeznaczony na wypoczynek. Jest on niezbędny do tego, by nabrać dystansu do problemów dnia codziennego, odetchnąć od obowiązków i upewnić się, że zarówno nasze ciało, jak i umysł będą mogły się zregenerować. Zbyt długie funkcjonowanie na najwyższych obrotach niesie ze sobą wiele negatywnych konsekwencji w postaci chronicznego zmęczenia, narastającej frustracji a niekiedy nawet wypalenia zawodowego. Jak temu zapobiec? Znakomitym pomysłem będzie wyjazd do miejsca, które zapewni nam sporo atrakcji i umożliwi cieszenie się aktywnym odpoczynkiem, a tym samym nie pozwoli nudzić się ani przez minutę!

Coś dla miłośników sportu i nie tylko

Jednym z takich godnych polecenia obiektów jest hotel pod Krakowem Tennis & Country Club. Otwiera on przed swoimi gośćmi tak wiele możliwości, że nie będzie potrzeby opuszczania jego terenu aby znakomicie się bawić. Z myślą o osobach, które dbają o swoją sylwetkę i uwielbiają zastrzyk endorfin oraz nowej energii, który towarzyszy po wykonaniu intensywnego treningu zaprojektowano siłownię dysponującą wyposażeniem godnym profesjonalnej placówki. Bieżnie, rowery stacjonarne, drabinki, piłki – to tylko niektóre przykłady tego, z czego można korzystać odwiedzając przestrzeń liczącą niemalże 500 metrów kwadratowych!

Każdego dnia goście są więc w stanie urozmaicić swój zestaw ćwiczeń i spróbować czegoś nowego. Upewniono się, że wszyscy będą mogli dbać o formę tak, jak lubią najbardziej. Można więc robić to na własną rękę lub pod okiem specjalisty podczas zajęć grupowych albo indywidualnych. W przyjaznej atmosferze pełnej wzajemnej motywacji i wsparcia. To rewelacyjna okazja ku temu, by zdobyć nowe informacje, które pomogą sukcesywnie dążyć do wyrzeźbienia lub utrzymania swojej wymarzonej sylwetki. W hotelu do dyspozycji gości oddano wysokiej klasy kryty basen, w którym kąpiel zapewni przyjemne odprężenie nawet w wyjątkowo chłodny, zimowy dzień! Poranek znakomicie będzie rozpocząć przepłynięciem kilku długości, a dzień zakończyć błogim, leniwym relaksem nad brzegiem tego nowoczesnego kąpieliska pełnego krystalicznie czystej wody. Dzięki temu, że posiada on naprawdę spore wymiary, wiele osób jednocześnie może spędzać tam czas w komfortowych warunkach, nie przeszkadzając sobie przy tym. Dodatkowy wypoczynek zagwarantuje pobyt w saunie, który przyniesie także wiele korzyści zdrowotnych – oczyści z toksyn, zwiększy wydolność i pomoże nabrać sił witalnych.     

Aktywność na świeżym powietrzu, czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Hotel Tennis & Country Club, jak sama nazwa wskazuje, słynie między innymi z imponujących kortów tenisowych wprost stworzonych do gry. Są dedykowane zarówno początkującym, jak i tym, przed którymi ten sport nie ma żadnych tajemnic. Dostępne przez cały rok – w sezonie letnim i zimowym, dzięki czemu na aktywny wypoczynek można liczyć przyjeżdżając tu podczas wakacji oraz ferii. Z uwagi na to, że w kompleksie pracują profesjonalni trenerzy i instruktorzy, pobyt będzie stanowił doskonałą okazję ku temu, by wziąć udział w szkoleniu idealnie dopasowanym do potrzeb i umiejętności. Ofertę tego rodzaju zajęć stworzono dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci. Gra stanowi samą przyjemność, gdyż  nawierzchnia kortów jest identyczna jak tych na których odbywają się najsłynniejsze turnieje. Z łatwością można więc zauważyć, że liczba aktywności fizycznych, z których można korzystać w hotelu będzie wystarczająca nawet dla najbardziej wymagających. Wieczorem z kolei goście zaznają wypoczynku w komfortowych pokojach.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły