wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

„Akcja Zima” w Jaśle. Gdzie zgłaszać interwencje?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

„Akcję Zima” na terenie Jasła prowadzi siedmiu wykonawców. Ich obowiązkiem jest zapewnienie, przy pomocy sprzętu mechanicznego, bezpiecznej przejezdności (jezdnia odśnieżona i posypana na całej szerokości i długości, dopuszcza się zaleganie na jezdni cienkiej równomiernej warstwy zajeżdżonego śniegu z jednoczesną likwidacją śliskości).

Zwalczanie śliskości i gołoledzi na ulicach odbywa się przy pomocy mieszanki piaskowo-solnej. Uzyskanie standardu zimowego utrzymania powinno nastąpić w ciągu 4 godzin od chwili ustania niekorzystnych warunków atmosferycznych (opady atmosferyczne, gołoledź), przy czym likwidacja śliskości następuje niezwłocznie od chwili wystąpienia warunków umożliwiających jej rozpoczęcie i prowadzona jest w sposób ciągły.

Gdzie można zgłaszać uwagi?

Podczas „Akcji Zima” wszelkie interwencje oraz uwagi dotyczące stanu chodników, jezdni, parkingów, placów stanowiących własność miasta Jasła, należy zgłaszać:
– od 7.30 do 15.30 
(w godzinach pracy urzędu) pod nr telefonu 13 448 63 18, email: wi@um.jaslo.pl
– od 15.30 do 7.30 
dyżur pełniony jest na stanowisku dyżurnego Straży Miejskiej i monitoringu pod nr telefonu 13 448 25 80, e-mail: sm-od@um.jaslo.pl

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły