wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Akcja policji na drogach powiatu jasielskiego. 49 na 57 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili na drogach powiatu jasielskiego działania pod kryptonimem „PRĘDKOŚĆ”. Mundurowi ujawnili 49 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości. Trzem kierującym zatrzymali uprawnienia do kierowania w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym.

Nadmierna prędkość jest w dalszym ciągu główną przyczyną niebezpiecznych zdarzeń drogowych. To także najczęstszy problem zgłaszany przez mieszkańców naszego powiatu poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Wczoraj policjanci z jasielskiej drogówki realizowali działania pod kryptonimem „Prędkość”. Celem tej akcji było ograniczenie zdarzeń drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość i nieprzestrzeganie przez kierujących pojazdami przepisów ruchu drogowego. W czasie działań policjanci skontrolowali 57 pojazdów, ujawnili 49 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości.

Olej do drewna – zadbaj o drewniane powierzchnie

W ramach prowadzonych działań stanowczo reagowali wobec kierujących, którzy w obszarze zabudowanym pędzili z prędkością powyżej 100 km/h. Mundurowi w związku z ujawnionymi wykroczeniami zatrzymali trzy uprawnienia do kierowania pojazdami.    

Funkcjonariusze przypominają, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od przestrzegania obowiązujących przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktor
10 lipca, 2021 21:43

Pomijając szaleńców pędzących 100 w terenie zabudowanym to ta akcja służy tylko niebieskim, żeby sobie statystyki skuteczności poprawić. Tak samo jak trzeźwe poranki gdzie 99 % złapanych to lekko niedzisiejsi po weekendzie.

- Reklama -

Ostatnie artykuły