wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Agnieszka Aleksandra Sobczyk – kandydatka do Rady Miejskiej Jasła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Okręg 3, miejsce 9

Nazywam się Agnieszka Sobczyk. Urodziłam się 1 czerwca 1991 r. Stan cywilny – panna. Ukończyłam studia licencjackie w Rzeszowie na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania uzyskując tytuł licencjacki na wydziale Administracji o specjalności Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Obecnie jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na tej samej uczelni na wydziale Administracji o specjalności Bezpieczeństwo Publiczne.

Zawodowo pracuje od 21 roku życia, łącząc pracę z ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji. Nie jest mi obca praca fizyczna ani umysłowa. Obecnie pracuje w administracji samorządowej.

Od 6 roku życia zajmuję się sportem. Moją pasją jest judo, w którym notowałam duże osiągnięcia. Będąc członkiem jasielskiego klubu judo, wielokrotnie reprezentowałam Polskę na zawodach judo uzyskując wysokie lokaty, jak również brałam udział w zawodach okręgowych reprezentując miasto Jasło. Jestem menadżerem, organizacji imprez sportowo rekreacyjnych, jak również sędzią i trenerem judo oraz samoobrony. W 2010 roku zostałam Najpopularniejszym Sportowcem Podkarpackiego Trójmiasta, co było dla mnie największą nagrodą, bo zwyciężyłam dzięki ludziom, którzy docenili moją pasję i oddanie dla sportu.

Szanowni Państwo!

Decydując się na kandydowanie do Rady Miejskiej Jasła mam świadomość obowiązków i wyzwań, które na mnie czekają. Miasto Jasło jest wyjątkowe dzięki swoim mieszkańcom, którzy zasługują na odpowiedzialnych i kompetentnych reprezentantów swoich interesów.

Jestem osobą młodą, ale zawsze starałam się być blisko ludzi. Znam problemy Jaślan i potrafię słuchać. Potrafię również walczyć, co udowodniłam w trakcie swojej wspaniałej przygody z judo. Każdy sport wyrabia charakter, uczy podejmowania trafnych decyzji i wzmacnia samodyscyplinę. Wszystkie te cechy przekładają się na życie codzienne i prace zawodowa.

Jeśli jest, o co walczyć, wtedy nasz wysiłek ma sens. Jeśli zagłosują Państwo na mnie w wyborach do Rady Miejskiej Jasła zapewniam, że zawsze będę gotowa do walki o:

  • młodych ludzi, aby mogli rozwijać swoje pasje w Jaśle,
  • wizerunek naszego miasta, które jako miasto z ponad 650 – letnią tradycją powinno być zadbane i stanowić wzór do naśladowania dla innych miast,
  • możliwość współdecydowania mieszkańców w istotnych dla nich sprawach,
  • bezpieczeństwo jaślan – zgodnie z moim wykształceniem.

Startując z Komitetu Wyborczego Ryszarda Pabiana staję po stronie osób, które mają wiedzę o tym, jak zarządzać miastem i kierują się uczciwymi zasadami.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły