Adrian Bałucki – kolejny talent z Jasła w The Voice Kids!

5
Adrian Bałucki - The Voice Kids
www.voicekids.tvp.pl

Jasło jest miastem pełnym młodych talentów, dlatego The Voice Kids budzi u nas szczególne emocje. Nigdy nie wiadomo kiedy w programie pojawi się kolejny jaślanin. Najpierw Roksana Węgiel, która zwyciężyła poprzednią edycję, a teraz następne talenty z Jasła! 

Niedawno pisaliśmy o Bartoszu Klębie z Harklowej koło Jasła, który przeszedł przesłuchania w ciemno. Teraz mamy przyjemność powiadomić o kolejnym utalentowanym jaślaninie, którym jest 14-letni Adrian Bałucki. Adrian mieszka w Jaśle z mamą i ojczymem. Emocje stara się wyrażać śpiewem lub przelewać na papier rysując. Na pewno były one wyczuwalne we wspaniałym wykonaniu utworu Sama Smitha „Im not the only one”, dzięki któremu odwróciły się dwa trenerskie fotele – Dawida Kwiatkowskiego i Cleo. Wybór Adriana padł na Cleo.

To jest niesamowite, bo masz taki wachlarz możliwości do zrobienia i jesteś bardzo elastyczny, raz zadziwiasz nas falsetem, a za chwilę „rykniesz” – zauważył Kwiatkowski. Natomiast Cleo zwróciła uwagę na nieśmiałość Adriana i ogromną głębię emocji wyczuwalną w jego głosie: Wiem, że musisz być pewny siebie, masz wspaniały potencjał i piękny głos. Problem z nieśmiałością zauważyli także Tomson i Baron – Adrian jest nieśmiały, ale nie wtedy, kiedy śpiewa. Wystarczyły pierwsze nuty, aby Trenerzy odwrócili swoje fotele. – Bardzo się cieszymy, że jesteś w tym programie, bo ludzie tacy jak ty budują jego jakość. 

Czy Cleo uda się przełamać barierę nieśmiałości Adriana i zbudować jego pewność siebie?

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Inna
20 stycznia, 2019 11:50

Brawa dla kolejnego chłopaka z Jasełka :*

Anon
20 stycznia, 2019 18:20

Błąd w tekście. Adrian ma 15 lat i nazwisko Bałucki!!!

Olo
20 stycznia, 2019 13:34

Gratulacje!!!!

Edi
9 lutego, 2019 21:08

I kolejny z „damskimi ruchami”…