wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Acuvue Moist – praktyczne soczewki na co dzień

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Acuvue Moist to soczewki korekcyjne godne uwagi dla każdego, kto nie tylko chce zniwelować wadę wzroku, ale również zapewnić sobie pełną wygodę w życiu codziennym. Zastosowane w nich nowatorskie rozwiązania mają bardzo duży wpływ na jakość życia, dlatego warto dokładniej dowiedzieć się, co mają do zaoferowania.

Acuvue Moist – ciesz się najlepszą jakością soczewek

Acuvue Moist to soczewki ze specjalnego materiału silikonowo-hydrożelowego Etafilcon A. Cechuje go wysoka elastyczność oraz doskonała przyczepność, dzięki czemu po założeniu są niezwykle stabilne i nie ma szans na to, aby wypadły lub przemieściły się. Ponadto nie blokują wymiany tlenowej z gałką oczną, dzięki czemu oko normalnie oddycha i nie pojawiają na nim nieprzyjemnie wyglądające żyłki.

Dlatego Acuvue Moist nie tylko zapewniają prawidłowe widzenie, ale również nie musisz o nich myśleć. A na tym ich zalety się nie kończą. Kolejna warta uwagi to filtr UV. Pomaga w ochronie oka przed silnym słońcem, co przyczynia się do ograniczenia zmęczenia wzroku. A ponieważ przy soczewkach Acuvue Moist możesz bez problemu nosić okulary przeciwsłoneczne, tworzy to perfekcyjne rozwiązanie na słoneczne dni – już nigdy letni dzień spędzony na świeżym powietrzu nie będzie kojarzyć Ci się z obolałymi oczami!

Lacreon – sekret soczewek Acuvue Moist

Kolejną rzeczą, którą warto wiedzieć o soczewkach Acuvue Moist, jest zastosowana w nich innowacyjna technologia. Nazywa się Lacreon i odpowiada za utrzymanie stałego, stabilnego nawilżenia soczewki. Daje to podwójną korzyść – soczewka nie będzie wysychać i uwierać oka, a ponadto jej lubrykacja jest perfekcyjna. Działanie Lacreon sprawia, że optymalne nawilżenie utrzymuje się przez cały czas używania soczewki, dlatego możesz spędzić nawet cały dzień w klimatyzowanym pomieszczeniu bez odczuwania nieprzyjemnego wysuszenia oczu.

Z tego też powodu można polecić te soczewki osobom spędzającym dłuższy czas przed monitorami komputerów. Odpowiednio nawilżona soczewka redukuje szkodliwy wpływ emitowanego przez nie światła niebieskiego. Odkryjesz dzięki temu, że wielogodzinne sesje przy komputerze nie muszą wiązać się z bólem oczu.

Acuvue Moist – doskonałe soczewki w doskonałej cenie

Pomimo swoich wspaniałych zalet soczewki Acuvue Mois nie są dużym wydatkiem. Jeśli lubisz kupować w najlepszych cenach, warto nabyć je na stronie trendyopticians.pl, gdzie ich koszty są najbardziej przyjazne. Ile kosztują? Przekonaj się o tym już teraz – sprawdź cenę na trendyopticians.pl! 

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły