wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

74-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Kołaczycach

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Kołaczycach. Kierująca mazdą potrąciła na przejściu dla pieszych 74-letnią kobietę. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do jasielskiego szpitala, gdzie pozostała pod opieką lekarzy.

Wczoraj około godz. 16.30, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierująca osobową mazdą, jadąc drogą krajową nr 73 w kierunku Brzostku, nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 74-latkę. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do jasielskiego szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w ramach prowadzonego postępowania.  

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły