wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

7 oryginalnych pomysłów na prezent świąteczny dla taty

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Znalezienie prezentu dla taty to nie lada wyczyn, dlatego w tym krótkim poradniku damy Ci kilka pomysłów, które możesz wykorzystać jako prezent dla taty w nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. Od odzieży po spersonalizowane prezenty, takie jak puzzle z rodzinnym zdjęciem.

1. Buty sportowe

Podstawowym elementem garderoby każdego taty jest para butów sportowych, które są zarówno eleganckie, jak i sportowe. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli i jesteśmy pewni, że będziesz w stanie wybrać ten, który pasuje do jego stylu i będzie idealnym prezentem świątecznym.

2. Rodzinne wideo

Świątecznym prezentem, który doceni tata, może być też nagranie wideo przedstawiające dotychczasowe najlepsze rodzinne wspomnienia. W materiale mogą znaleźć się zdjęcia, a nawet nagrania wideo z głosem, anegdotami itd. Skomponowanie wideo zajmie trochę czasu, ale będzie to wyjątkowy i bardzo osobisty prezent.

3. Grawerowane szklanki do napojów

Jeśli twój tata lubi przyjmować gości w domu, taki prezent będzie świetnym pomysłem. Weź tylko pod uwagę, jakie napoje pije ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną. Czy jest miłośnikiem wina? Piwa? Szampana? Coca-Coli? Następnie poszukaj szklanek, które najlepiej pasują do tego rodzaju napoju i wygraweruj je. 

4. Spersonalizowane puzzle

Czy masz zdjęcie z ojcem, które warto oprawić w ramkę? Takie z całą rodziną? A może zdjęcie, które Twój tata ma ze swoimi rodzicami i które chciały zachować w fizycznej formie? Odmień zwykły prezent i zamiast dawać mu ramkę ze zdjęciem (kolejny bardzo miły, ale nadużywany prezent), podaruj mu spersonalizowane puzzle. Istnieje wiele sklepów, które je produkują. 

5. Grawerowany długopis

Jest to bardzo tradycyjny prezent, ale niektórzy rodzice nadal uwielbiają takie prezenty, będzie to długopis, który tata będzie zawsze nosił przy sobie. Nie musi to być zwykły długopis, który kupisz sklepie papierniczym. Może to być pióro z wygrawerowanym imieniem lub frazą, która coś dla taty znaczy. 

6. Makiety

Czy Twój tata jest fanem makiet, a może chciałby spróbować nowego hobby? Czy lubi budować w drewnie, kamieniu lub papierze? Czy myślisz, że mógłbyś/ mógłbyś wprowadzić go w takie hobby? Prawda jest taka, że rękodzieło to zawsze świetny prezent. Istnieje wiele rodzajów makiet, więc jeśli chcesz ukierunkować swój prezent w tym kierunku, zastanów się dobrze, co spodobałoby się twojemu ojcu.

7. Relaks dla dwojga

Podaruj swojemu tacie doświadczenie, które pozwoli mu się zrelaksować: niezależnie od tego, czy będzie to masaż, weekendowy wyjazd czy spa, którym będzie mógł podzielić się, z kimkolwiek zechce. Taki prezent może spersonalizować w wybranym przez siebie terminie i miejscu.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły